Wydarzenie

stat

4 razy Smaczniej - kolacja

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
20 kwietnia 2018 (piątek)
godzina:
18:00 - 21:00
miejsce:

Restauracja Biały Królik  mapa

adres:
Gdynia, Folwarczna 2
bilety:
199 zł

Restauracja Biały Królik zaprasza na kolejną edycję kolacji trójmiejskich Szefów Kuchni "4 razy Smaczniej", która odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 18.00.Cykl "4 razy Smaczniej" to wspólna inicjatywa Szefów Kuchni na co dzień pracujących w różnych restauracjach Sztuczce, Mercato, Eliksirze oraz Białym Króliku: Rafała Wałęsy, Pawła Stawickiego, Pawła Wątora i Marcina Popielarza. Tym razem na zaproszenie Marcina Popielarza w charakterze Gościa Specjalnego dołączy do nich Bartek Szymczak z restauracji Rozbrat 20 z Warszawy.

Każda edycja tego wydarzenia to prawdziwa kulinarna uczta, dostarczająca niesamowitych wrażeń smakowych. A wszystko to dzięki degustacyjnej formule rozbudowanego menu, w którym każdy Szef ma swoje wyraźne miejsce, przygotowując własne propozycje kulinarne.

Powstała wspólna kompozycja dań jest spójna, a zarazem bardzo twórcza, gdyż Szefowie inspirują się nawzajem i starają się pokazać od jak najlepszej strony. Obserwowanie ich "zmagań" to prawdziwa przyjemność, ponieważ zamiast rywalizacji, widzimy prawdziwą radość ze wspólnie spędzonego czasu, zabawę kuchnią i w kuchni, śmiech oraz niekwestionowane koleżeństwo. Efekt takiej mieszanki na pewno nas nie zawiedzie.

"W tym roku data 4 razy Smaczniej jest dla nas o tyle ważna, że praktycznie pokrywa się z kolejną naszą rocznicą. 21 kwietnia 2015 roku przypadł pierwszy dzień otwarcia restauracji Biały Królik - mówi Marcin Popielarz - nic więc dziwnego, że chcemy to wyjątkowo uczcić." Menu kolacji 20 kwietnia właśnie powstaje, znamy już natomiast jego stały koszt: 199 zł / os.

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z restauracją:
restauracja@bialy-krolik.pl
+48 58 351 03 30.

Przeczytaj także

Zdjęcia

  Dodaj zdjęcie

  Opinie

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
  zamknij

  Wkrótce otwarcie

  Max Premium Burgers

  Gdańsk
  Przywidzka

  Burgery

  Planowane otwarcie

  połowa czerwca

  Słony Spichlerz

  Gdańsk
  Chmielna 10

  Restauracje

  Planowane otwarcie

  1 lipca 2018

  Billy's American Restaurant

  Gdańsk
  Targ Sienny

  Restauracje

  Planowane otwarcie

  16 maja 2018

  Najświeższe oceny + dodaj ocenę

  ZEN pokaż na mapie 5.8

  Bary, bistro
  Bardzo dobre obiadki. Domowe smaki.

  Cockney Pub 6.0

  Puby
  ciekawi ludzie , szafa gracjąca szeroki wybór i obsługa sympatyczna

  Prosto z ognia pokaż na mapie

  Pizzerie
  Samo ciasto kawałek mięsa i twardy seropodobny produkt do tego mieszkam kilometr od pozzeri a pizza jest zimna cena ... więcej

  White Rabbit pokaż na mapie 2.5

  Puby
  Taksowka czeka, chce wyjsc i zaplacic za siebie. Nie da sie. Przeszkoda nie do przeskoczenia. Pani z obslugi nie moze... więcej