stat
Impreza już się odbyła

American dream Tomka Wosiaka

Szlak Kulinarny Centrum Gdyni zaprasza na spotkanie z Tomaszem Wosiakiem - gdyńskim kucharzem, który podbił Stany Zjednoczone.

Niezwykła kariera Tomasza Wosiaka rozpoczęła się w gdyńskim gastronomiku ponad 25 lat temu i trudno ją opisać w kilku zdaniach. Swoją pierwszą restaurację prowadził już w wieku 19 lat w Trójmieście, by niedługo po tym zostać szefem kuchni we włoskich Alpach czy na statku handlowym przemierzającym wszystkie kontynenty. W roku 2000 osiedla się w USA gdzie jego kariera nabiera pędu. W ciągu niecałego roku przemierza wszystkie szczeble kariery w Cameron Mitchel Restaurants - od kucharza do szefa kuchni. W kolejnych latach nadzoruje 42 restauracje w 14 stanach z ramienia Granite City Food and Brewery. W 2017 roku dołącza do TC Restaurant Group gdzie jest odpowiedzialny za wprowadzenie standardów nowoczesnych rozwiązań dla gastronomii i technik kulinarnych.

Stając się kulinarnym autorytetem w Stanach Zjednoczonych, jego przepisy publikowane są m.in. w magazynie People, a o wywiad z nim dopraszają się stacje telewizyjne i radiowe. Obecnie nadzoruje pracę 800 osobowego zespołu, współpracuje z gwiazdami muzyki country wspólnie tworząc od samego początku całą koncepcje restauracji, menu, wyposażenia i wnętrza kuchni, a także mentoruje w procesie otwierania oraz prowadzenia ich restauracji w Nashville / Tennessee - Jason Aldean, Florida Georgia Line, Luke Bryant. Tomek Wosiak ma żonę i dwójkę dzieci.

Spotkanie odbędzie się w Galerii Gdyńskiego Centrum Filmowego.

Obowiązują zapisy poprzez system EVENEA: https://evenea.pl/event/tomaszwosiak/

fot. źródło www.tcrestaurantgrp.com

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Wkrótce otwarcie

Al Dente

Sopot
Grunwaldzka 8-10

Restauracje

Planowane otwarcie

luty 2020

Restauracja Felicia

Gdańsk
Ogarna 11/12

Restauracje

Planowane otwarcie

zima 2020

Manekin

Gdynia
Zygmuntowska 4

Naleśnikarnie

Planowane otwarcie

Lato 2020

Najświeższe oceny + dodaj ocenę

L'appetito 1.0

Restauracje
Jedzenie jest po prostu niejadalne, gdyż niesmaczne to za mało powiedziane.

Oh My DoG 6.0

Fast food
Bardzo dobre hot-dogi, super jakości różne kiełbaski a nie jakieś tam wyroby wędlinopodobne czyli parówki jak gdzie i...

Moje Miejsce 6.0

Restauracje
Super Klimat, pyszne duże porcje i bardzo przystępne ceny. Polecam z całego serca.

Da Grasso 2.2

Pizzerie
Niestety ale nie polecam , pizza cieńsza niż naleśnik przypalona , sucha , nie smaczna,