Wiadomości

stat

Bufety niedzielne w restauracji Verres en Vers

Podczas bufetów niedzielnych możemy świętować zbliżające się okazje: urodziny, Dzień Babci i Dzień Dziadka, walentynki czy Dzień Kobiet.
Podczas bufetów niedzielnych możemy świętować zbliżające się okazje: urodziny, Dzień Babci i Dzień Dziadka, walentynki czy Dzień Kobiet. mat.pras. restauracji Verres en Vers

Czas spędzony z bliskimi jest bezcenny. Na co dzień nie mamy go wystarczająco dużo na rozmowy z rodziną i przyjaciółmi. Dlatego, gdy przychodzi weekend, a zwłaszcza niedziela, chcemy jak najwięcej czasu spędzić razem. Z tego powodu powstały bufety rodzinne odbywające się w każdą niedzielę w restauracji Verres en Vers w Gdańsku, gdzie pyszne dania przygotuje za nas szef kuchni.Niewielu z nas ma ochotę spędzać czas wolny w kuchni przygotowując smaczny i zróżnicowany posiłek. Tym bardziej, jeśli przyjeżdżają do nas goście i skala przygotowań zdecydowanie rośnie. W Trójmieście trwają ferie zimowe, a to dobry czas zarówno na odwiedzanie, jak i przyjmowanie gości z innych rejonów Polski, dla których pobyt zimą na wybrzeżu może być równie ciekawy co latem.

Dla wszystkich osób odwiedzających Gdańsk, najważniejszym punktem do zobaczenia jest Stare Miasto z fontanną Neptuna i Długim Targiem na czele. To także miejsce, w które chętnie wracają sami mieszkańcy. Wybieramy się tam głównie w weekendy, żeby się zrelaksować i pobyć z bliskimi. Długi spacer Starym Miastem warto zwieńczyć pysznym obiadem, oczywiście z deserem. Dobrym wyborem będzie Bufet rodzinny serwowany co niedzielę w restauracji Verres en Vers. Restauracja znajduje się na Długim Targu w Hotelu Radisson Blu, dzięki czemu jest do niej po drodze. Co tydzień serwowane są inne dania w formie bufetu, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Nie brakuje również dań przygotowanych z myślą o najmłodszych. W restauracji znajduje się kącik zabaw dla dzieci, a w wybrane niedziele organizowane są zajęcia z animatorką. Menu na najbliższą niedzielę znajdziemy na stronie restauracji.

Przygotowanie niedzielnego posiłku dla kilku, czy nawet kilkunastu osób, przede wszystkim, zajmuje mnóstwo czasu. Może więc warto odpocząć i zabrać bliskich na smaczny, zróżnicowany i dopracowany posiłek, z którego każdy będzie zadowolony. To również ciekawa propozycja na zorganizowanie zbliżających się świąt w styczniu: Dnia Babci (21 stycznia) i Dnia Dziadka (22 stycznia). Zabierzmy swoich rodziców, babcie i dziadków na wspólny posiłek w odpowiedniej oprawie - podczas bufetów rodzinnych wykonywana jest muzyka na żywo. Zaplanujmy już dziś spotkanie w większym lub mniejszym gronie.

Organizatorzy bufetów niedzielnych, oprócz najwyższej jakości dań, zadbali także o przystępną cenę. Za osobę dorosłą zapłacimy 79 zł, dzieci do trzech lat korzystają z bufetu bezpłatnie, starsze (4-12 lat) za połowę ceny, a seniorzy powyżej 60. roku życia otrzymują 20% rabatu.

- Zauważyliśmy, że w Gdańsku nadal brakuje propozycji dla osób planujących spotkania rodzinne i okolicznościowe. Zarówno lokalizacja restauracji (Długi Targ), jej klasyczny wystrój, jak i układ sprzyjający ustawieniu wieloosobowych stołów z jednoczesnym zapewnieniem prywatności, sprzyjają organizacji tego typu uroczystości. Bufety niedzielne z muzyką na żywo to okazja do zaproszenia rodziny i przyjaciół do wspólnego świętowania najprzeróżniejszych okazji (od imienin i urodzin począwszy, po chrzciny, komunie, a nawet zaręczyny) lub po prostu bez okazji. Większość naszych gości planuje takie spotkania z kilkutygodniowym wyprzedzeniem rezerwując wspólny stolik. Są też tacy, którzy zaglądają tu przypadkiem i zostają na dłużej zachęceni wyborem i prezentacją dostępnych na bufecie potraw. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - opowiada Jolanta Bonter-Żmidzińska, dyrektor Działu Marketingu i Sprzedaży.
Dodatkowo, do 29 marca 2020, obowiązuje specjalna promocja dotycząca rezerwacji grupowych. Każdy kto korzystając z oferty bufetów niedzielnych, zorganizuje w tym czasie spotkanie dla minimum 15 osób dorosłych, otrzyma voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w restauracji Verres en Vers lub w barze Hotelu Radisson Blu w Gdańsku do końca 2020 roku.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Rozrywka

Zbite psy. Recenzja filmu "Psy 3. W imię zasad"
Recenzja filmu "Psy 3. W imię zasad"
Powstaje film o ks. Kaczkowskim. Duchownego zagra Dawid Ogrodnik
Powstaje film o ks. Kaczkowskim

Kultura

Pamiątki z muzeum. Co kupisz w sklepie muzealnym?
Co kupisz w sklepie muzealnym?
Prace dyplomowe studentów ASP do oglądania w Zbrojowni Sztuki
Prace dyplomowe studentów ASP

Nowe lokale

Mystery Restaurant

Restauracje
Gdańsk
Antoniego Abrahama 15A

Restauracja pod Krzywym Żeberkiem

Restauracje
Gdańsk
Opata Jacka Rybińskiego 24/6

Top Gun Grill Bar

Bistro
Gdańsk
Stanisława Lema 2

Planuj z nami tydzień

Cugowski, Szpak i Kwiatkowski, Grupa MoCarta i Betlejem w Gdyni. Planuj tydzień
Planuj tydzień: dużo ciekawych imprez