Wydarzenie

stat

Chmielaton 4

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
6-7 października 2017
godzina:
14:00
miejsce:
Gdańsk
bilety:
wstęp wolny

Piwni maratończycy na start!

Po długiej przerwie, mamy dla Was dwie dobre wiadomości. Pierwsza jest taka, że kolejna edycja Chmielatonu(4) odbędzie się u progu złotej jesieni, kiedy to wszyscy z nas zaczynają tęsknić za, dawniej lub mniej, minionym urlopem, błogim wypoczynkiem i piękną pogodą... a cóż może być lepszego na przełamanie jesiennej chandry jak nie troszkę sportu oraz doborowe towarzystwo w scenerii trójmiejskich pubów.Druga wiadomość dotyczy całkiem nowych uczestników imprezy jakimi będą Dwa wspaniałe lokale gdzie po ciężkich odcinkach specjalnych będziecie mogli posilić się zacną strawą i zaplanować dalszy przebieg trasy lub zjazd do portu macierzystego.
Ponadto jest jeszcze ta Trzecia z wiadomości.... ,,Zima idzie..." , A tak na serio:...

Ci, którzy przeszli poprzednie trasy Chmielatonu oraz ci, którzy na starcie staną po raz pierwszy, powinni szykować dobre buty i zacząć trenować głowę, by była mocna w pierwszy pełnowymiarowy weekend października. Od 6 do 7 Października, Gdańsk opanuje bowiem Chmielaton vol. 4, najlepsza trójmiejska impreza piwna. Chmielaton, czyli maraton piwny, to szansa posmakowania najlepszych polskich i zagranicznych piw, poznania kultury piwnej i tajników browarnictwa domowego. To również okazja do zaliczenia obowiązkowych punktów na piwnej mapie miasta. W tej edycji na pewno nie zabraknie Spektakularnych Powrotów, Zaskakujących Debiutami oraz Dobrej Formy znanych i lubianych na piwnej mapie naszego pięknego miasta.

Impreza zaczyna się w piątek 6 października, kiedy to każdy z nas stanie na starcie w jednym z wybranych przez siebie lokali, gdzie czekać na niego będzie karta startowa. Każdy Chmielatonowicz odbierze tam, kartę do zbierania pieczątek i zaczyna doświadczać pierwszej ambrozji jaką wybierze spośród wyznaczonych w wybranym przez niego starcie. Następnie rusza na trasę gdzie w ,,punkcie kontrolnym", czyli mówiąc po ludzku w kolejnym lokalu lub Pit-stopie kompletuje kolejne. Do zdobycia jest osiem pieczątek ( bo tyla macek w tym roku ma nasz ,,KRA(N)KEN" )- jedna za każde piwo w kolejnym pubie. Wystarczy nabyć i skonsumować małe (najtwardsi mogą duże) piwo w promocyjnej cenie w każdym lokalu na trasie maratonu, i dopilnować, aby barman podbił kartę w stosownym miejscu. Jak wspomniane było na wstępie w tym roku zorganizowaliśmy dla was dwa specjalne punkty PIT-STOP za odwiedzenie których również otrzymamy pieczątkę, punkty te wydawać będą pieczątki analogicznie do pubów z tą różnicą iż zamiast piwa pokrzepią nas pysznym jedzeniem.

Za zaliczenie wszystkich przystanków Chmielatonu, uczestnik dostaje KARTĘ MULTIPUBOWĄ, uprawniającą do 10% (lub 1pln) zniżki na piwo z beczki w każdym lokalu biorącym udział w Chmielatonie. Dodatkowo każdy, kto poza zebraniem wszystkich pieczątek z Pubów, zbierze też dwie pieczątki z Pit-stopów otrzyma w jednym z nich ZŁOTĄ KARTĘ CHMIELATONU uprawniającą ( poza zniżkami w pubach ), dodatkowo do zniżki 15% przez kwartał na jedzenie w Pit-stopach Chmielatonu. W zbliżającej się edycji Chmielatonu udział biorą:
107
Cafe Absinthe
Cathead
Degustatornia
Fusy i Miętusy
Jopengasse
Labeerynt
Loft

oraz jako nieocenione wsparcie:

Kult Kebab
SurfBurger.

Kolejność odwiedzania lokali i zbierania pieczątek - dowolna. Zabawę kończymy w nocy z soboty 7 Października na niedzielę 8 Października. A potem... świętujemy!

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
12.12.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Wkrótce otwarcie

Klub Wolność

Gdańsk
Wały Piastowskie 24

Kluby, dyskoteki

Planowane otwarcie

styczeń 2018

Aleee Pączki na 1001 sposobów

Gdańsk
al. Grunwaldzka 415

Kawiarnie i herbaciarnie

Planowane otwarcie

styczeń 2018

Legal Cakes

Gdańsk
Norwida Cypriana Kamila 2

Kawiarnie i herbaciarnie

Planowane otwarcie

początek roku 2018

Najświeższe oceny + dodaj ocenę

Pizzeria La Sabarosa 1.0

Pizzerie
Zamwówiłam placka po cygańsku i zaniemówiłam! Otrzymałam kilka małych placków ( były mrożone i były to placki mączn... więcej

Kolejny Nowy Lokal pokaż na mapie 6.0

Bary, bistro
Zapraszam i polecam wszystkim

Pizza IvArt'Deco pokaż na mapie 5.4

Pizzerie
Prawdę mówiąc pizzę mają super ale... Kwota za dowóz na terenie Sopotu 3,5 zł to przesada, zwłaszcza gdy zamawiam 60t... więcej

Cooltura Chmielna 101 pokaż na mapie 6.0

Puby
Fantastyczne miejsce dla wszystkich, którzy chcą rozpieścić swoje podniebienie :) Polecam z całym sercem barmana Pat... więcej