Wydarzenie

stat

Chmielaton 4

UWAGA! Impreza już się odbyła
data:
6 - 7 października 2017
godzina:
14:00
miejsce:
Gdańsk
bilety:
wstęp wolny

Piwni maratończycy na start!

Po długiej przerwie, mamy dla Was dwie dobre wiadomości. Pierwsza jest taka, że kolejna edycja Chmielatonu(4) odbędzie się u progu złotej jesieni, kiedy to wszyscy z nas zaczynają tęsknić za, dawniej lub mniej, minionym urlopem, błogim wypoczynkiem i piękną pogodą... a cóż może być lepszego na przełamanie jesiennej chandry jak nie troszkę sportu oraz doborowe towarzystwo w scenerii trójmiejskich pubów.Druga wiadomość dotyczy całkiem nowych uczestników imprezy jakimi będą Dwa wspaniałe lokale gdzie po ciężkich odcinkach specjalnych będziecie mogli posilić się zacną strawą i zaplanować dalszy przebieg trasy lub zjazd do portu macierzystego.
Ponadto jest jeszcze ta Trzecia z wiadomości.... ,,Zima idzie..." , A tak na serio:...

Ci, którzy przeszli poprzednie trasy Chmielatonu oraz ci, którzy na starcie staną po raz pierwszy, powinni szykować dobre buty i zacząć trenować głowę, by była mocna w pierwszy pełnowymiarowy weekend października. Od 6 do 7 Października, Gdańsk opanuje bowiem Chmielaton vol. 4, najlepsza trójmiejska impreza piwna. Chmielaton, czyli maraton piwny, to szansa posmakowania najlepszych polskich i zagranicznych piw, poznania kultury piwnej i tajników browarnictwa domowego. To również okazja do zaliczenia obowiązkowych punktów na piwnej mapie miasta. W tej edycji na pewno nie zabraknie Spektakularnych Powrotów, Zaskakujących Debiutami oraz Dobrej Formy znanych i lubianych na piwnej mapie naszego pięknego miasta.

Impreza zaczyna się w piątek 6 października, kiedy to każdy z nas stanie na starcie w jednym z wybranych przez siebie lokali, gdzie czekać na niego będzie karta startowa. Każdy Chmielatonowicz odbierze tam, kartę do zbierania pieczątek i zaczyna doświadczać pierwszej ambrozji jaką wybierze spośród wyznaczonych w wybranym przez niego starcie. Następnie rusza na trasę gdzie w ,,punkcie kontrolnym", czyli mówiąc po ludzku w kolejnym lokalu lub Pit-stopie kompletuje kolejne. Do zdobycia jest osiem pieczątek ( bo tyla macek w tym roku ma nasz ,,KRA(N)KEN" )- jedna za każde piwo w kolejnym pubie. Wystarczy nabyć i skonsumować małe (najtwardsi mogą duże) piwo w promocyjnej cenie w każdym lokalu na trasie maratonu, i dopilnować, aby barman podbił kartę w stosownym miejscu. Jak wspomniane było na wstępie w tym roku zorganizowaliśmy dla was dwa specjalne punkty PIT-STOP za odwiedzenie których również otrzymamy pieczątkę, punkty te wydawać będą pieczątki analogicznie do pubów z tą różnicą iż zamiast piwa pokrzepią nas pysznym jedzeniem.

Za zaliczenie wszystkich przystanków Chmielatonu, uczestnik dostaje KARTĘ MULTIPUBOWĄ, uprawniającą do 10% (lub 1pln) zniżki na piwo z beczki w każdym lokalu biorącym udział w Chmielatonie. Dodatkowo każdy, kto poza zebraniem wszystkich pieczątek z Pubów, zbierze też dwie pieczątki z Pit-stopów otrzyma w jednym z nich ZŁOTĄ KARTĘ CHMIELATONU uprawniającą ( poza zniżkami w pubach ), dodatkowo do zniżki 15% przez kwartał na jedzenie w Pit-stopach Chmielatonu. W zbliżającej się edycji Chmielatonu udział biorą:
107
Cafe Absinthe
Cathead
Degustatornia
Fusy i Miętusy
Jopengasse
Labeerynt
Loft

oraz jako nieocenione wsparcie:

Kult Kebab
SurfBurger.

Kolejność odwiedzania lokali i zbierania pieczątek - dowolna. Zabawę kończymy w nocy z soboty 7 Października na niedzielę 8 Października. A potem... świętujemy!

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Wkrótce otwarcie

Gringo Bar

Gdańsk
Targ Drzewny 12/14

Bary, bistro

Planowane otwarcie

4 kwietnia 2018

QB

Gdańsk
Czerwony Dwór 26B

Puby

Planowane otwarcie

Haffnera 7

Sopot
Jana Jerzego Haffnera 7

Restauracje

Planowane otwarcie

6 kwietnia 2018

Najświeższe oceny + dodaj ocenę

Prosto z ognia pokaż na mapie 2.2

Pizzerie
Z czystym sumieniem nie polecam.

Pizzeria Leone pokaż na mapie 6.0

Jedzenie na telefon
Zamawiałam nie raz jedzenie z Leone na Zaspie, bardzo smaczne jedzenie, dostarczone o czasie, jestem zadowolona :) P...

Symfonia Smaków pokaż na mapie 5.8

Restauracje
Zacznę od plusów - sezonowe menu, wyszukane połączenia smakowe, dobrze wyszkolona obsługa, przyjemne miejsce w którym... więcej

Casa Cubeddu Ristorante pokaż na mapie 5.8

Restauracje
Restauracja prześliczna, bardzo przytulna. Jedzenie typowo włoskie- bardzo smaczne. Obsługa mila.