stat
Impreza już się odbyła

Craft Beer Fiesta - winter edition (1 opinia)

Mimo mrozu, śniegu i szybko zapadającego zmroku przestrzeń pomiędzy Cafe Lamus, Lawendową 8 i Pułapka szczelnie wypełni tłum miłośników najlepszego rzemieślniczego piwa w Polsce!

Szykujemy grubo ponad 30 kranów, około 40 sztosów (w większości solidnie rozgrzewających trunków powyżej 10% alkoholu), jeden wielki podgrzewany namiot (nowocześniejszy, fajniejszy i obszerniejszy niż w zeszłym roku), kilka koksowników i grzybków grzewczych. Spragnionych napoimy, a o wygłodniałych zadba Pan Baleron! Wszystkim zmarzlakom polejemy darmową herbatkę!

Ze względu na woltaż, piwa będzie można degustować w mniejszych niż latem pojemnościach - 0,3 i 0,15 litra. Chętnym polejemy i pół litrową szklankę, a co tam!

Podczas czwartej edycji powitamy aż dwa nowe browary - Browar Widawa oraz Browar Kazimierz! Bardzo się cieszymy, że w końcu do nas przyjadą, bo obie ekipy słyną nie tylko z wyśmienitych piw, ale również z dużego poczucia humoru i dobrej kondycji... Pobawimy się do rana.

Marzymy o tym, żeby wyciągnąć Was wszystkich z domu i przyciągnąć nie tylko wybornymi piwami, ale także fajną, ciepłą, przytulną atmosferą zimowego jarmarku. Mówiąc krótko - 1 i 2 lutego - musicie być z nami! Pierwsza impreza w Nowym Roku, od razu może zasłużyć na tytuł najlepszej!

Lista piw niebawem, tymczasem poniżej lista zaproszonych browarów:

Browar Absztyfikant
Browar Artezan
Brokreacja
Browar Golem
Browar Kazimierz
Browar Podgórz
Pracownia Piwa
Browar Widawa
Browar Zakładowy
Browar Ziemia Obiecana

Specjalny udział zapowiedział również Ojciec i Syn Pułapki Krzysztof Usechuck z Browar Harpagan i Jan Olbracht Browar Rzemieślniczy. Na pewno zabierze ze sobą coś specjalnego. Najgorętsza piwna impreza sezonu zimowego!

Opinie (1) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wkrótce otwarcie

Arco by Paco Pérez

Gdańsk
al. Grunwaldzka 472

Restauracje

Planowane otwarcie

16 listopada 2019

Treinta y tres

Gdańsk
al. Grunwaldzka 472

Restauracje

Planowane otwarcie

Listopad 2019

Najświeższe oceny + dodaj ocenę

Trattoria Gusto 6.0

Restauracje
Przemiła obsługa, jedzenie jeszcze lepsze! Prawdziwie włoska kuchnia, widać, że właściciele prowadzą ją z przyjemnośc... więcej

Tu Można Marzyć 5.5

Restauracje
Miłe, przytulne miejsce ze świetną kuchnią! Ceny zaskakująco rozsądne!

Berlin Doner Kebap 2.3

Fast food
zapłaciłem za Kebab z podwójnym mięsem(200g) w cenie ok 20zł(bułka) w zamówieniu na wynos, w domu okazało się że mięs... więcej

Restauracja u Wuja 4.2

Restauracje
Byliśmy dzisiaj ze znajomymi w restauracji i oceniamy na średnia . Lokal i czystość w lokalu na 6 , obsługa ? Najleps... więcej