stat
Impreza już się odbyła

Festiwal Celebracje & Degustacje (1 opinia)

 • Kalendarz
  11 - 17 października
 • Lokalizacja
  Trójmiasto
 • Bilety
  70 - 110

Zapraszamy na pierwszy w Polsce kulinarny festiwal Celebracje & Degustacje. Restauracje to nie tylko dobre jedzenie, ale też miejsce wspólnej celebracji życia. Niezależnie od płci, orientacji, poglądów i wyznania STÓŁ jest symbolem dialogu, jedności i radości, również ponad podziałami.

Relacja z imprezy

Maciej Nowak ambasador kulinarny wydarzenia, w każdej biorącej udział w akcji restauracji rekomenduje trzy dania do specjalnej, festiwalowej karty. Poza przystawką, daniem głównym, deserem będą na gości czekały niespodzianki do degustacji w ramach ceny kolacji: deska serów, wino, owoce morza i polskie oleje.

Goście Celebracji & Degustacji będą mieli do wyboru degustację w wersji wegetariańskiej lub klasycznej. Natomiast partnerzy projektu wzbogacą to doświadczenie. Na stole pojawią się talerze szlachetnych serów długo dojrzewających Skarby Serowara, przekąski z owoców morza i ryb prosto z portów Selgrosa, oleje tłoczone na zimno Kujawski oraz włoskie wina Insight Casa Pecunia.

Co ważne, 5 proc. procent dochodu z każdej kolacji zostanie przeznaczone przez restauratorów na wsparcie Polskiej Akcji Humanitarnej.


W Trójmieście performance przy wspólnym stole odbywa się w Gdyni, na plaży Orłowo już 28 września.

- Plaża to miejsce otwarte, symbol wolności, ale też miejsce drogi dla emigrantów i uchodźców, których nie wszyscy akceptujemy, miejsce ucieczek i powrotów, okno na świat. Zaprośmy ich do stołu. - tłumaczy Agnieszka Małkiewicz z FOR Solutions współorganizatorka wydarzenia.

Performance będzie symbolicznym początkiem i zapowiedzią wspólnych stołów w festiwalowych restauracjach: przestrzenią do poznania się, rozmów, celebracji wspólnego czasu i degustacji smaków, można by rzec "rozpieszczalności".

Trójmiejskie restauracje, które wezmą udział w festiwalu to:
Osteria Fino, Sztuczka, Sztuczka Bistro, Vinegre, Malika, Courtyard by Marriott, Fisherman, Fino Gdańsk, Spożywczy Food & Drinks oraz Piwna 47.

Przeczytaj także

Opinie (1)

 • Mlodzi ,piekni i bogaci

  A rzeczywistość to łysy z grzebieniem

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wkrótce otwarcie

Mielżyński

Gdańsk
Narzędziowców

Restauracje

Planowane otwarcie

koniec roku 2021

Ping Pong

Gdańsk
Bitwy Oliwskiej 34

Restauracje

Planowane otwarcie

jesień 2021

Najświeższe oceny + dodaj ocenę

Carmnik Kantyna Mapka 5.8

Burgery
Kanapka z kurczakiem świetna dobre frytki fajny klimat

Las Palmas Mapka

Pizzerie
Smacznie , świeżo , sympatycznie . Trzymają poziom !

Cukiernia Baccate Mapka 5.8

Cukiernie i piekarnie
Bardzo dobry i duży wybór ciast . Smaczne , przepyszne . Do tego dobra kawa

Restauracja Orzeł Mapka 6.0

Restauracje
Super knajpka ,jedzenie super ceny przystępne,napewno wrócimy