• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Gdzie zjemy późnym wieczorem? Restauracje otwarte po 22

Aleksandra Wrona
23 września 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
Pizza to jeden z najczęstszych wyborów na wieczorny głód. Niektóre pizzerie otwarte są nawet do godz. 2 w nocy. Pizza to jeden z najczęstszych wyborów na wieczorny głód. Niektóre pizzerie otwarte są nawet do godz. 2 w nocy.

Mały, a czasem i nawet duży głód może dopaść nas o każdej porze, a w szczególności podczas imprezy. I kiedy wydaje się nam, że wszystko już stracone i do domu będziemy wracać głodni, ratują nas one - restauracje otwarte po godz. 22. Wbrew pozorom nie są to jedynie kebaby.Gastro finał niejednej imprezy. Dokąd na kebaba w Trójmieście? Gastro finał niejednej imprezy. Dokąd na kebaba w Trójmieście?

Food halleCo najczęściej jadasz wieczorem na mieście?

Food halle, czyli przestrzenie kulinarne łączące ze sobą kilka restauracji, to miejsca, w których smacznie i różnorodnie możemy zaspokoić wieczorny głód. Często znajdziemy tam też strefę barową, która pozwoli na kontynuację imprezy.

W znajdującym się w Głównym Mieście Słonym Spichlerzu kuchnie otwarte są od niedzieli do czwartku do godz. 23, a w piątki i soboty do północy. Wrzeszczańska Stacja Food Hall w piątki i soboty otwarta jest do północy. Najdłużej otwarty jest jednak stoczniowy W4 Food Squat, który w piątki i soboty zamyka się dopiero o godz. 3.

BurgeryDuży burger z frytkami może nie jest najbardziej dietetycznym wyborem, ale na pewno pomoże zaspokoić nawet największy wieczorny głód. W poszukiwaniu solidnej buły z mięsem możemy wybrać się do jednego z oddziałów Surfburgera. Ten w Śródmieściu czynny jest codziennie do 23, a w piątki i soboty do 2 w nocy. W te dni do godz. 23 działają też lokale na Morenie, ChełmiePrzymorzu.

Piątki i soboty to dni, kiedy wydłużone godziny działania obowiązują też w Polly's Burger (do 23), Rednek by Stah (do północy) i One More Gdańsk (do północy).

Bary z przekąskamiNaprzeciw głodnym imprezowiczom wychodzą bary, które oprócz napitku proponują też przekąski, a nawet i większe dania. Sopockie Szczęśliwego Nowego Jorku otwarte jest we wtorki, środy, czwartki i niedzielę do 2, a w piątki i soboty aż do 3 w nocy. Oprócz licznych napojów dostaniemy tam m.in. tatara, burgera, chleb ze smalcem czy tosty. Do Ministerstwa Śledzia i Wódki możemy wpaść na śledzia (pon-sob. do 2 w nocy, w niedzielę do 23). Na Drugą Nóżkę to bar mieszczący się na parterze Krzywego Domku, który otwarty jest aż do wczesnych godzin porannych (poniedziałek i niedziela do 3:30, w pozostałe dni do 4:30), który oferuje swoim gościom mniejsze i większe przekąski, np. burgery.

Burgerownie w Trójmieście • Wieczorową porą burgera możemy zamówić w popularnych sieciówkach, ale nie musimy. Niektóre trójmiejskie burgerownie pracują aż do północy.
 • Wieczorową porą burgera możemy zamówić w popularnych sieciówkach, ale nie musimy. Niektóre trójmiejskie burgerownie pracują aż do północy.
 • Wieczorowa pora nie skazuje nas na fast foody, okazuje się że do późna otwarte są niektóre restauracje z kuchnią meksykańską, pierogami czy naleśnikami.

Dania restauracyjneW opozycji do barów z szybkimi i prostymi przekąskami stoją pełnowymiarowe dania restauracyjne. Choć większość tego typu lokali zamyka się wczesnym wieczorem, jest kilka miejsc, do których możemy wybrać się o wcześniejszej porze. Jednym z nich jest Eliksir, który w piątki i soboty otwarty jest aż do północy, a kuchnia działa do godziny przed zamknięciem. W piątki i soboty do północy otwarta jest też gdyńska Luis Mexicantina (od poniedziałku do czwartku zamyka się o 23). Miłośnicy meksykańskich smaków mogą udać się też do Hola Tapas (otwarte od poniedziałku do czwartku do północy, a od piątku do soboty do 2). Do godz. 23 w piątki i soboty otwarte jest też Bistro Młyn.

Do godz. 23 w piątki i soboty otwarta jest gdańska naleśnikarnia Manekin. Ciekawe godziny otwarcia podaje na swojej stronie pierogarnia Stary Młyn, czynna codziennie od 11:03 do 22:56. Na nocną wyżerkę zaprasza też gdyńskie Śródmieście czynne codziennie do północy.

SushiJeśli zaś wieczorową porą najdzie nas ochota na sushi, możemy spełnić ją, wybierając się do Hashi Sushi, Sayuri Sushi, Yatta Sushi lub Mito Sushi. Wszystkie wymienione suszarnie czynne są do godz. 23.

 • Pizza od Ostro
 • Sempre Pizza & Vino.
 • Monte Verdi Ristorante Pizzeria w Gdyni

PizzerieNa koniec jest i ona, królowa nocnej wyżerki, pogromczyni głodu i idealna kompanka każdej imprezy - pizza. Viva La Pizza od czwartku do soboty zamyka swój lokal dopiero o północy, a w pozostałe dni o 23. W tych samych godzinach odwiedzić możemy pizzerię Monte Verdi. 01Pizzarium w piątki i soboty otwarte jest do godz. 23, tak samo jak Pizzeria FrancescoWidziały Gały na Morenie. W gdańskim i gdyńskim Napoli pizzę zjemy do godz. 23. Do tej samej godziny codziennie otwarte jest też gdańskie Ostro.

Nocną porą pizzę zamówimy też w restauracji Sempre. Sopockie Sempre Pizza&Wino w piątki i soboty czynne jest aż do godz. 2. Do godz. 2 w sobotnie noce otwarta jest również pizzeria Trzynastka.

Nowe lokale w TrójmieścieW piątkowy wieczór aż do północy czynna jest pizzeria San Marco (w pozostałe dni do 23, a w czwartki do 22). W nowo otwartym Lumi x Brother John pizzę możemy zamówić codziennie aż do północy.

Chociaż wiele lokali szczyci się długimi godzinami otwarcia, warto pamiętać, że zamówienie złożone na ostatnią chwilę może nie zostać przyjęte. Zazwyczaj kuchnia zamyka się ok. pół godziny przed zamknięciem lokalu, warto mieć to na uwadze.

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (53)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Rodzinne Niedziele - Brunch Mera Brasserie

170 zł
degustacja

Bufet Włoski w Sheraton Sopot

220 zł
muzyka na żywo, degustacja

Kulinarne Niedziele w Winnicy Nawrot

degustacja

Katalog.trojmiasto.pl - Nowe Lokale

Najczęściej czytane