stat
Impreza już się odbyła

Gotuj z mistrzami!

Zapraszamy na rodzinny event kulinarny z udziałem gwiazd MasterChef i MasterChef Junior. Weź udział w konkursie i wygraj udział w warsztatach z gotowania prowadzonych przez Mateusza Zielonkę lub Julkę Cymbaluk.

Warsztaty językowe dla dzieci

lis 2

sobota, godz. 11:00 - 14:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
W sobotę 28 września w godz. 11:00-18:00 w Morenie pojawi się rodzinna strefa gotowania! Naszymi gośćmi specjalnymi będą: Mateusz Zielonka - zwycięzca szóstej edycji programu MasterChef; kucharz, pasjonat snowboardu i surfingu, Julka Cymbaluk - uczestniczka i zarazem zwyciężczyni drugiej edycji programu MasterChef Junior. To oni poprowadzą rodzinne warsztaty kulinarne!

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w warsztatach z gwiazdami?

Obserwujcie nasz profil na Facebooku - od 14 września trwa tam z konkurs, w którym sześć osób wygra rodzinny udział w warsztatach oraz voucher do wybranej restauracji w Galerii Morena. Dodatkowo uczestnicy warsztatów będą mieli szansę na wygranie sprzętu kuchennego: robota planetarnego lub blendera personalnego.

Na wydarzenie zapraszamy wszystkich klientów Galerii Morena! Szykujemy dla Was szereg atrakcji:

Konkursy z nagrodami. Przez cały czas trwania wydarzenia bacznie obserwujcie scenę. Nasz konferansjer będzie na niej ogłaszał quizy i konkursy z nagrodami!

Pokaz kulinarny z poczęstunkiem. Dla uczestników wydarzenia przygotujemy miniporcje degustacyjne potraw, które będą prezentowane na scenie.

Kreatywne babeczki. Warsztaty dla dzieci z dekorowania przygotowanych wcześniej słodkich babeczek. Każdy z uczestników będzie mógł zabrać swoją babeczkę do domu lub po prostu zjeść na miejscu.

Kuchenne kosmetyki. Uczestnicy będą mogli przygotować krem lub peeling odpowiednio dopasowany do potrzeb skóry, a to wszystko z dostępnych w każdej kuchni produktów.

Strefa dla dzieci. Najmłodszym uczestnikom wydarzenia zaproponujemy atrakcje, które sprawdzają się ZAWSZE! Zaprosimy na malowanie buziek, skręcanie balonów i watę cukrową.

Wszystkie atrakcje są BEZPŁATNE!

ZRÓB ZAKUPY - ODBIERZ NAGRODY!

W dniu wydarzenia będziemy prowadzić akcję, w której za zakupy zrobione w Morenie będzie można odebrać kubki termiczne lub termosy z logiem galerii.

Zasady akcji:

Zrób zakupy za min. 50 zł w sklepach Galerii Morena (z wyjątkiem RTV Euro AGD oraz hipermarketu Carrefour) lub za min. 75 zł w hipermarkecie Carrefour lub RTV Euro AGD, aby otrzymać nagrodę w postaci kubka termicznego.

Zrób zakupy za min. 100 zł w sklepach Galerii Morena (z wyjątkiem RTV Euro AGD oraz hipermarketu Carrefour) lub za min. 150 zł w hipermarkecie Carrefour lub RTV Euro AGD, aby otrzymać nagrodę w postaci termosu.

Zakupy muszą być udokumentowane na maksymalnie dwóch paragonach.
Zakupy muszą zostać zrobione w dniu akcji promocyjnej, tj. w sobotę 28 września 2019 r.
Każdy paragon można zgłosić tylko raz w akcji promocyjnej.
Liczba Nagród jest ograniczona w każdej godzinie.
Regulamin akcji dostępny jest TUTAJ.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Wkrótce otwarcie

Klub Wolność

Gdańsk
Wały Piastowskie 24

Kluby, dyskoteki

Planowane otwarcie

26 października 2019

Max Premium Burgers

Gdańsk
Targ Sienny 7

Burgery

Planowane otwarcie

6 listopada 2019

Pop In Diner & Bar

Gdynia
Władysława IV 37

Restauracje

Planowane otwarcie

jesień 2019

Najświeższe oceny + dodaj ocenę

Wantburger 6.0

Burgery
Nie zgodzę się z opinią poniżej. Chyba ktoś nie odczytał że bułki są świeże ponieważ chłopaki włączyli się w akcje no... więcej

Restauracja Kubicki 6.0

Restauracje
Jedzonko wspaniałe . Miejsce super. Klimat mega. Mam nadzieję ze będzie mi jeszcze dane Was odwiedzić ponieważ było ... więcej

Party People Pizza 2.6

Jedzenie online
Pizza niedobra, miała być 40cm, a przyszła 30cm. Dodatkowo przyszła zimna, a dostawa zajęła godzinę. Zamiast gyrosa n... więcej

Dobra-Pizza 6.0

Pizzerie
Świeżo, smacznie, najlepsza pizza jaką jadłam. Miła i zaangażowana obsługa. Klimatyczne wnętrze.