• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Guest Shift | Winston Bar w Peronie 5

Serwus, czas, abym Ci się przedstawił. Nazywam się Winston. Moja historia jest długa, tak jak ulica, na której znajduje się mój bar. Tułałem się po świecie, aby ostatecznie spełnić swoje marzenie - osiąść gdzieś i otworzyć własny lokal. Wybór padł na Gdańsk. Włożyłem dużo pracy w to miejsce, mam więc nadzieję, że już wkrótce, na ulicy Długiej 70/71/1 spotkamy się w Winston Bar i staniemy się najlepszymi przyjaciółmi.

gru 30

sobota, godz. 15:00 - 18:00

bilety 229 zł
gru 31

niedziela, godz. 20:00

bilety 299 zł
ulgowy 249 zł
przedsprzedaż 249 zł
16 czerwca Winston Bar wpadnie na gościnne, przyjacielskie wystepy w Peronie 5 | Stacja Food Hall. Bądźcie przybić piatkę z Adamem i Damianem!

Adam - z gdańską gastronomią związany już od 13 lat. Pasjonat sztuki barmańskiej i starych tradycji barowych. Sam o sobie mówi "stary', bo wychowuje już kolejne pokolenie barmanów w trójmieście, a lata młodości upłynęły mu na szejkowaniu i stirowaniu. Obecnie współwłaściciel i szef baru w barze Winston. Fan nietypowych połączeń smakowych, czym ma nadzieję już niebawem Was zaskoczyć.

Damian - w barmaństwie odnalazł swoją pasję, którą przedłożył ponad pracę inżyniera. WIelbiciel prostych połączeń smakowych, które mają zaskakiwać swoją formą. Połączenie włoskiego temperamentu i polskiego suchego żartu. Na pewno Cię zaskoczy swoją wiedzą!

Zapiszcie te datę i bądźcie!

Opinie

Najświeższe oceny + dodaj ocenę

Horns Gdynia Mapka 6.0

Restauracje
Polecam! Super atmosfera, pyszne jedzenie.

Pizzeria Amore Mapka 5.6

Pizzerie
bardzo dobra pizza, składniki dobrej jakości, dostawa szybko, często zamawiamy z tej pizzeri i nigdy się nie zawiedliśmy

Good Morning Vietnam Mapka 6.0

Restauracje
Zawsze przepysznie

Hellas Gyradiko Mapka 6.0

Restauracje
Przepyszne jedzenie. Wszystko świeże i bardzo naturalne. Świetna pita i bifteki. Sympatyczna obsługa.

Najczęściej czytane