stat
Impreza już się odbyła

Kolacja Szefów Kuchni

Po raz kolejny jedenastu trójmiejskich szefów kuchni połączy swoje siły i wspólnie przygotuje Kolację. Ich celem jest dzielenie się smakiem i kulinarną pasją, ale przede integrowanie tutejszych Szefów Kuchni i promowanie trójmiejskiej gastronomi.

Relacja z imprezy7-daniowe autorskie menu przygotowane na oczach widzów stworzą Szefowie w składzie: Philippe Abraham, Rafał Wałęsa, Jacek Koprowski, Jacek Fedde, Marcin Popielarz, Kamil Sadkowski, Damian Mazurowski, Adam Wozniak, Grzegorz Labuda, Paweł Wątor oraz zaproszeni goście: poznański Szef Adam Adamczak, finalista czwartej edycji programu Top Chef oraz Michał Wiśniewski - Mistrz Polski Cukierników, od 16 lat związany z Hotelem Haffner.

Szefowie zachęceni sukcesem naszych Kolacji, które za każdym razem cieszą się ogromnym zainteresowaniem, ponownie stawią się w kuchni Stadionu i zadowolą podniebienie najbardziej wymagającego Gościa.

Impreza, jak zawsze, odbywać się będzie w ramach Projektu "Serce do garów" a tym razem wspierać będzie trójmiejską Fundacja Przemek Dzieciom, której założyciel pomaga dzieciom już od 12 lat.

Bilety już niedługo będzie można nabyć w restauracjach: Petit Paris, Sztuczka, Sztuczka Bistro, Restauracja FINO, Fedde, Szafarnia 10, Biały Królik Restaurant, Restauracja Kubicki, ELIKSIR, K5 - Akademia Kulinarna.

Tymczasem zapraszamy do rezerwacji miejsc pod e-mailem: sercedogarow@gmail.com

Wszelkich informacji udziela Koordynator Kolacji Beata Abramowska, telefon 503 122 182, e-mail: sercedogarow@gmail.com

Foto: Food Photography & Styling Iwona Kowalska

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Wkrótce otwarcie

Pinata Mexican Food

Gdynia
Jana Kilińskiego 6

Bary, bistro

Planowane otwarcie

styczeń 2019

Arco by Paco Pérez

Gdańsk
al. Grunwaldzka 472

Restauracje

Planowane otwarcie

2019

Mixtura

Gdynia
Starowiejska 28

Puby

Planowane otwarcie

wkrótce otwarcie

Najświeższe oceny + dodaj ocenę

Sphinx pokaż na mapie 1.2

Restauracje
Pomylenie zamówienia, nie przyniesienie sosow, do przystawki mialy byc surówki o ktorych zapomnieli przyniesli dopier... więcej

Guty food pokaż na mapie 6.0

Restauracje
Wszystko wygląda bardzo zjawiskowo a sam proces gotowania wygląda bardzo ciekawie i można go obejrzeć za każdym razem... więcej

Pierogarnia Mandu pokaż na mapie 2.7

Pierogarnie
Zastanawialiśmy się na czym polega fenomen tej restauracji, spróbowaliśmy.... i teraz dopiero będziemy zastanawiać si... więcej

poprostu bistro pokaż na mapie 6.0

Bary, bistro
Moje serce skradła pizza carbonara. Do tego przemiła obsługa oraz szybka dostawa. Polecam