stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Restaurant Week (2 opinie)

 • Kalendarz
  21 - 30 kwietnia 2017
 • Lokalizacja
  Gdańsk sopot gdynia
 • Bilety
  39

Emocje na talerzach! Wiosenny festiwal najlepszych restauracji Trójmiasto Restaurant Week w ostatnim tygodniu kwietnia! Dobra okazja, aby poznać nowe, ciekawe smaki, kuchnie i restauracje.

Wiosenna edycja FESTIWALU NAJLEPSZYCH RESTAURACJI dedykowana jest doznaniom i emocjom towarzyszącym wspólnemu spędzaniu czasu przy stole. Ponad 30 restauracji w Trójmieście zaprasza gości na trzydaniowe wyjątkowe degustacje w festiwalowej cenie 39 zł. Specjalnie skomponowane popisowe menu festiwalowe składa się z przystawki, dania głównego i deseru.

EMOCJE NA TALERZACH
Najlepsze restauracje zapraszają na wiosenny FESTIWAL NAJLEPSZYCH RESTAURACJI Trójmiasto Restaurant Week. Weźmie w nim udział 30 restauracji z Gdańska, Gdyni i Sopotu. Wśród nich: Bliżej, By The Way, Cały Gaweł, Czarna Owca, Delmonico Cut Steakhouse Szafarnia, Eliksir, Fidel, Główna Osobowa, Grono di Rucola, Kawior, Koncept Restauracja, La Fortuna, Lobster, Magiel, Morze Wina, Nowy Świat, Numero 1, On Off, Panaya, Papieroovka, PÉLICAN, Restauracja Café Polskie Smaki, Restauracja Bonum, Restauracja Long Island, Rucola, SeaFood Station, Serio, Świnka w trawce pod jabłonką, Verres en Vers.

Najlepsi szefowie kuchni przygotowali EMOCJE NA TALERZACH, czyli popisowe trzydaniowe doświadczenia
restauracyjne w festiwalowej cenie 39 zł. Tegoroczne menu zaprojektowano z myślą o uczuciach, jakie im towarzyszą. Szczęście i zaskoczenie, harmonia i pożądanie, radość i wzruszenie, miłość i ekscytacja, euforia i duma, wolność i niepewność. Wspomnienie kojącego smaku dzieciństwa i zadziwiające niespodzianki - to wszystko znajdziecie w emocjonujących daniach i doświadczeniach nadchodzącej edycji FESTIWALU NAJLEPSZYCH RESTAURACJI.

FESTIWAL, KTÓRY ŁĄCZY PRZY STOLE
Aby wywołać odpowiednie emocje na talerzach i podarować gościom zmysłowe doświadczenie, trójmiejscy szefowie kuchni przygotują specjalne, trzydaniowe menu degustacyjne: przystawkę, danie główne i deser - w festiwalowej cenie 39 zł. Tę prostą formułę pokochali mieszkańcy Trójmiasta, którzy tłumnie ruszyli do restauracji w ostatnich latach.

W ramach festiwalu odbędą się także wydarzenia dedykowane kulturze przy stole, smakom, aromatom, emocjom oraz towarzyskości,
która sprawia, że wspólnie cieszymy się restauracyjnym doświadczeniem. Zapraszamy m.in. na panel dyskusyjny z udziałem Violi Urban z Okiem Dietetyka oraz Bankami Żywności w Trójmieście, organizowany w Olivia Business Centre z degustacją przygotowaną przez Restaurację Lobster czy specjalne menu degustacyjne przygotowane przez Restaurację ELIKSIR.

ZASADY FESTIWALU

Festiwalowe menu i rezerwacje dostępne na www.RestaurantWeek.pl
Warto założyć konto gościa, które gwarantuje pierwszeństwo wyboru miejsc, udział w konkursach i dostęp do aktualności.

Czas rezerwacji jest bardzo ważny. Prosimy o punktualne przybycie. Czas zarezerwowany na konsumpcję to 90 minut liczony od godziny twojej rezerwacji. Po tym czasie na stolik będą czekać już kolejni goście.

Rezerwacje: https://restaurantweek.pl/

Do zobaczenia przy stole!

Przeczytaj także

Opinie (2)

 • super

  okruszki degustacyjne w cenie porządnego obiadu serwowane na czas...

  • 3 7

 • a kaszanka za pińć złociszy bedzie ??

  • 1 4

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najświeższe oceny + dodaj ocenę

Belly Mapka 3.7

Restauracje
Miejsce do poprawki. Owszem jest smacznie. Philly cheesesteak na dobrym poziomie. Zupełnie nie zgodze się z oceną, kt... więcej

GuacaMolo Mapka 6.0

Restauracje
Przyjemne miejsce, bardzo miła obsługa i przepyszne jedzenie. Na pewno jeszcze wrócimy!

Spożywczy Food & Drinks Mapka 5.7

Restauracje
Rewelacja! Polecam każdemu co stawia jakość nad ilość. Dania pyszne i dopracowane w każdym calu!!!

Aloha Burgers Mapka 5.8

Burgery
Niby wszystko już grano w gdańskich burgerach, ale jednak warto wspomnieć o Aloha, bo jest tu o drobiazg lepiej niż w... więcej

Najczęściej czytane