• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Stacja Food Hall: jedz, pij, Wrzeszcz

16 maja 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
Kuchnie świata w Stacji Food Hall przyciągają tłumy. Kuchnie świata w Stacji Food Hall przyciągają tłumy.

Hawajskie poke-bowle? - proszę bardzo. Sushi? - już podajemy. Kuchnia syryjska, włoska, węgierska, meksykańska? - mamy wszystko i jeszcze więcej. Piwa kraftowe? - mnóstwo. Stacja Food Hall w Galerii MetropoliaMapka ma to, czego zapragnie wasze podniebienie. A do tego studenckie środy, wieczory kawalerskie i panieńskie oraz kulinarne eksperymenty.Teledysk kręcił tutaj Tede, któremu spodobał się wagon SKM przerobiony na miejsce część restauracyjną. Odbywa się tu mnóstwo sesji fotograficznych, nagrywane były reklamy znanych marek.

Ale najważniejsze jest to, że w Stacji Food Hall "każdy znajdzie coś dla siebie" - przyznają wszyscy, którzy odwiedzą to miejsce.

Kilkanaście kuchni z całego świata w jednym miejscu, czyli ogromna różnorodność street-foodowego jedzenia: kuchnia azjatycka, indyjska, meksykańska, grecka, syryjska, węgierska, hiszpańska, włoska, polska oraz hawajskie poke-bowle, japońskie rameny, kraftowe hot dogi i zapiekanki, amerykańskie skrzydełka i stripsy, sushi, burgery, pizza sycylijska, naleśniki, pancakes, a także słodkości, desery i ciasta.

Kultowy wagon SKM, jak i cała Stacja Food Hall, są licznie oblegane przez gości. Kultowy wagon SKM, jak i cała Stacja Food Hall, są licznie oblegane przez gości.
Jakby tego było mało, jest też aż pięć barów:


 1. Bar centralny - na samym środku, z neonem. Tam znajduje się główny punkt dowodzenia. Można tu napić się wszystkiego, także napojów bezalkoholowych i o niskiej zawartości alkoholu, które można wypić w południe bez wyrzutów sumienia.
 2. Peron 5 - tu jest jakby luksusowo. Najlepszy widok, wygodne mięciutkie fotele i kanapy. Do tego możliwość rezerwacji ustronnego stolika, scena i możliwość organizacji zamkniętych imprez. W soboty zawsze gra muzyka na żywo, a raz w miesiącu jest jam sessions. Odbywają się tu także przedstawienia, jak np. wieczór komedii improwizowanej oraz szybkie randki w wybraną niedzielę, raz w miesiącu.
 3. Dobre jedzenie, smaczne piwo i muzyka na żywo - czego chcieć więcej? Dobre jedzenie, smaczne piwo i muzyka na żywo - czego chcieć więcej?
 4. Funky Monkey - to właśnie tu stoi kultowa SKM. Tutaj też odbywają się cotygodniowo studenckie środy, a wraz z nimi karaoke, beer pong i promocja studencka, czyli piwo w zawrotnej cenie 7 zł, oraz czwartkowe planszówki 18+.
 5. The beer spot - miejsce, gdzie czeka ogrom kraftowych piw. Stały asortyment oraz co tydzień nowości weekendowe. Dookoła są flipery i piłkarzyki. Wkrótce pojawi się także sport na dużych ekranach!
 6. Jeden z barów, który działa w sezonie letnim, jest zlokalizowany na dachu. Jeden z barów, który działa w sezonie letnim, jest zlokalizowany na dachu.
 7. Bar na dachu - otwarcie planowane jest na drugą połowę maja i działać będzie do końca września. Ta sezonowa strefa to najlepsza miejska miejscówka na wakacyjny chill. Połączenie streetowego klimatu z najlepszym widokiem na Gdańsk. Latem odbywają się tu koncerty i imprezy djskie.

Oczywiście wszystkie przestrzenie są wspólne i można się dowolnie pomiędzy nimi przemieszczać wraz z zamówionym napojem lub jedzeniem.

The Kitchen - czyli miejsce kulinarnych eksperymentów, także dla dzieci. The Kitchen - czyli miejsce kulinarnych eksperymentów, także dla dzieci.
Nie można zapomnieć także o The Kitchen. Tutaj odbywają się kuchenne domówki oraz niedzielne warsztaty kulinarne dla dzieci, a także wszystkie wieczory panieńskie, kawalerskie, firmowe spotkania integracyjne, degustacje, szkolenia i profesjonalne sesje foto.

Stacja jest także miejscem przyjaznym dla zwierząt.
Czworonogi w Stacji Food Hall są jak najbardziej mile widziane. Czworonogi w Stacji Food Hall są jak najbardziej mile widziane.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Wydarzenia

Studenckie środy

STACJA live music - sobotnie wieczory muzyczne

muzyka na żywo

Warsztaty kulinarne dla dzieci

89 zł
warsztaty

Speed Dating w Stacji Food Hall

50  zł
spotkanie

Improstacja | Wieczór komedii improwizowanej

35 zł
improwizacje

Baltic soul sessions x bacardi

jazz, muzyka na żywo

Miejsca

Opinie (4) 2 zablokowane

 • lecę

  Na szamę bo pić,nie mogę!

  • 3 2

 • Smacznego

  moi kochani kredyciarze:)

  • 9 6

 • O co chodzi z tym zabieraniem wszędzie zwierzaków?

  Jeszcze trochę, a będą seanse w kinach "przyjazne dla zwierząt", a może i balet oraz opera.

  • 8 2

 • Drogo i małe porcje

  Na szczęście we Wrzeszczu jest jeszcze parę innych miejsc gdzie za uczciwa cenę można dobrze zjeść.

  • 3 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Rodzinne Niedziele - Brunch Mera Brasserie

170 zł
degustacja

Bufet Włoski w Sheraton Sopot

220 zł
muzyka na żywo, degustacja

Kulinarne Niedziele w Winnicy Nawrot

degustacja

Katalog.trojmiasto.pl - Nowe Lokale

Najczęściej czytane