• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Sushi Siedem & Thai Food Gdynia: promocje i jeszcze większa przestrzeń

16 kwietnia 2023 (artykuł sprzed 1 roku) 
Opinie (11)
Restauracja Sushi Siedem & Thai Food powiększyła przestrzeń. Z tej okazji w sobotę, 22 kwietnia, zaprasza do wspólnego świętowania: tego dnia wszystkie dania z karty zamówimy o połowę taniej. Restauracja Sushi Siedem & Thai Food powiększyła przestrzeń. Z tej okazji w sobotę, 22 kwietnia, zaprasza do wspólnego świętowania: tego dnia wszystkie dania z karty zamówimy o połowę taniej.

Dla miłośników Sushi Siedem & Thai Food Gdynia mamy dobrą wiadomość: otwarty rok temu lokal specjalizujący się w kuchni japońskiej i tajskiej będzie jeszcze większy - wzbogacił się o nową przestrzeń. Z tej okazji 22 kwietnia odbędzie się specjalna akcja promocyjna: wszystkie dania z karty zamówimy z 50-proc. rabatem.Idzie nowe: większa przestrzeń i duża promocjaOstatni rok dla gdyńskiego lokalu był intensywny. Otwarcie, nowa karta, nowoczesne miejsce przy Marinie JachtowejMapka: działo się i to dużo. Przyszła jednak pora na kolejne wyzwania, by ugościć jeszcze więcej miłośników sushi. Już w sobotę, 22 kwietnia, goście przekonają się, jak powiększyła się przestrzeń Sushi Siedem & Thai Food Gdynia.

- Nasz gdyński lokal powiększył się, a więc od teraz jeszcze więcej gości może posmakować naszej wspaniałej kuchni - mówi Roman Kamiński, właściciel Sushi Siedem & Thai Food. - Rozbudowaliśmy restaurację i poszerzyliśmy ją o kolejne miejsca.
Rozbudowa restauracji to dobra wiadomość także dla tych, którzy szukają w Trójmieście lokalu na większe imprezy zamknięte.
Teraz obiekt pomieści 75 osób. Dodatkową przestrzeń oferuje również ogródek z widokiem na marinę.

- Mamy powody do świętowania, więc w sobotę, 22 kwietnia, organizujemy dzień specjalny w lokalu. Będzie pyszne jedzenie, z którego słynie nasza restauracja, i - co ważne - kupimy je o połowę taniej. Zależy nam na wspaniałej atmosferze, więc zadbaliśmy również o muzykę na żywo. Serdecznie wszystkich zapraszamy - dodaje Roman Kamiński.
 • Jedną z atrakcji restauracji Sushi Siedem & Thai Food jest widok na gdyńską marinę.
 • W restauracji Sushi Siedem & Thai Food Gdynia skosztujemy dań kuchni japońskiej oraz tajskiej.
 • W restauracji Sushi Siedem & Thai Food Gdynia skosztujemy dań kuchni japońskiej oraz tajskiej.
 • W restauracji Sushi Siedem & Thai Food Gdynia skosztujemy dań kuchni japońskiej oraz tajskiej.
 • W restauracji Sushi Siedem & Thai Food Gdynia skosztujemy dań kuchni japońskiej oraz tajskiej.
 • W restauracji Sushi Siedem & Thai Food Gdynia skosztujemy dań kuchni japońskiej oraz tajskiej.

Sushi Siedem & Thai Food Gdynia: pyszne jedzenie z widokiem na marinęLokal położony tuż przy marinie w Gdyni przy ul. Arkadiusza Rybickiego 2AMapka słynie z jedzenia, które zaskakuje smakiem i kompozycją. Znajdą tu coś dla siebie fani klasycznej kuchni japońskiej oraz tajskiej, jak i ci, którzy przede wszystkim szukają oryginalnych, bardzo nietypowych połączeń kulinarnych.

Karta menu to dzieło Sushi Chefa Patryka Miotka, finalisty Poland Sushi Cup: w 2019 r. zdobył Certyfikat Sushi Proficiency, a w 2021 r. zdał mistrzowski egzamin Kuro-obi w stopniu KYU II zwany "czarnym pasem" w sushi. Na koncie ma także wieloletnią współpracę z najlepszymi restauracjami w Polsce. Od roku dzieli się swoim kulinarnym talentem w Sushi Siedem & Thai Food Gdynia.

Restauracja Sushi Siedem & Thai Food powiększyła przestrzeń. Z tej okazji 22 kwietnia zaprasza do wspólnego świętowania: tego dnia wszystkie dania z karty zamówimy o połowę taniej. Restauracja Sushi Siedem & Thai Food powiększyła przestrzeń. Z tej okazji 22 kwietnia zaprasza do wspólnego świętowania: tego dnia wszystkie dania z karty zamówimy o połowę taniej.

Wyborne sushi na kilka sposobów i kuchnia tajskaW Sushi Siedem & Thai Food ten azjatycki przysmak serwowany jest w kilku wydaniach. Zjemy tu nigri - najpopularniejszy rodzaj sushi, czyli formowane ręcznie porcje ryżu, na których umieszczony jest m.in. kawałek łososia czy krewetka. Spróbować można też gunkan, odmiany sushi, w której ryż tworzy łódeczkę, na której umieszczane są dodatki, m.in. tatar z tuńczyka.

hosomaki i futomaki, czyli popularne pokrojone rolki ryżu z dodatkami zawinięte w prasowane wodorosty noril; są california roll (podawane z ryżem na zewnątrz). Nie mogło zabraknąć także sashimi, a więc sushi bez ryżu, czyli fantazyjnie ułożonych plastrów łososia czy tuńczyka.

Ci, którzy szukają innych klasyków kuchni japońskiej, polubią pikantną zupę tom yum, serwowaną z krewetkami i owocami morza, oraz tradycyjną zupę japońską misoshiru, gotowaną na bazie pasty miso z tofu i wakame, serwowaną z łososiem i owocami morza. Zjemy tu również sałatkę wakame z trawy morskiej i ogórka, sałatkę z mango, tatar z łososia oraz tuńczyka, krewetki w panko, sezonowe warzywa w panierce oraz edame - gotowane strączki młodej soi, posypane solą morską.

Oprócz tego w menu znajdziemy popularne dania z kuchni tajskiej, w tym pad thaia z owocami morza i wołowinę z woka. Wybór dań jest imponujący. Przy każdym zamówieniu jak zawsze możemy liczyć na doświadczenie i wyczucie załogi lokalu.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Wydarzenia

Sushi Siedem & Thai Food Gdynia powiększa się

degustacja

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (11)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Bufet Włoski w Sheraton Sopot

240 zł
muzyka na żywo, degustacja

Aperitivo Sunday | Czyli 5 godzin hiszpańskiego, nielimitowanego bufetu na 33. piętrze!

199 zł
muzyka na żywo, degustacja

Niedzielne obiady z muzyką na żywo

187 zł
muzyka na żywo

Najczęściej czytane