• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Targi Winiarskie Korek czy Zakrętka & Fischgarten vol. 2

Targi Winiarskie Korek czy Zakrętka? & Fischgarten vol 2 to już drugie wydarzenie, które organizujemy. Kolejna edycja wydarzenia jest odpowiedzią na potrzeby naszych odbiorców i partnerów, którzy oddali nam ogrom swojej energii napędzając do wspólnego działania.

gru 11

niedziela, godz. 10:00 - 16:00

Gdańsk Sopot,
bilety 21 zł
ulgowy 0 - 18 zł
gru 17

sobota, godz. 11:00 - 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Wydarzenie odbędzie się w restauracji Fischgarten mieszczącej się w Domu Oliwskim w otoczeniu niesamowitej przyrody ale też w atmosferze przyjaźni, którą stworzyliśmy wspólnie.
Tragi, które tworzymy mają przybliżyć odbiorcom światową jakość wina ale też pokazać, że wino to nie tylko trunek alkoholowy ale też składowa kultury. Tym samym na naszym wydarzeniu skupimy się również na wielu aspektach kulturalnych.

Dodatkowo od początku filozofia naszej szeroko pojętej działalności opiera się na drugim człowieku i relacjach. To też kultywujemy na naszym wydarzeniu dbając o każdy aspekt tych relacji. Na targach już po raz drugi dostępna będzie aplikacja stworzona przez Łukasza Makurat z LucidIT, która ma na celu ułatwić nawiązanie relacji i wymienienie kontaktów bezwizytówkowo. Patrząc na kwestię relacji i biznesu pochwalić możemy się patronatem bizneswoym, którym objęło nas Przedsiębiorcze Trójmiasto z Paulą Śmiechowską na jego czele.

Aspekt kulturalny uświetni Przemysław Balicki z DJ na Twoje wesele prowadząc całe wydarzenie oraz dbając o jego aspekty wizualne oparte na świetle. Wszystko uwieńczy bajeczna Aleksandra Gosieniecka, która swoją osobowością urzeknie wszystkich grając niesamowicie sensualny koncert jazzowy na skrzypcach.

Opinie

Wkrótce otwarcie

Restauracja Co-nieco

Sopot
Bitwy pod Płowcami 61

Restauracje

Planowane otwarcie

zamknięte na zimę

Berg Cafe

Gdańsk
Długi Targ 3

Kawiarnie i herbaciarnie

Planowane otwarcie

wiosna 2023

Najświeższe oceny + dodaj ocenę

Amare Gusto Mapka 6.0

Restauracje
wszystko super bardzo mi się podobało jedzenie pyszne :)

Restauracja Za Murami Mapka 6.0

Restauracje
Bardzo fajne miejsce, na uboczu, ale nie daleko od Długiej. Mieści się w Domu Harcerzy, bardzo klimatycznie, miła obs... więcej

Tutti Santi Mapka 6.0

Pizzerie
Ok bardzo dobra oferta jakość niezmiennie na wysokim poziomie

Restauracja Zdrojowa Mapka 6.0

Restauracje
Najlepsza zupa rybna jaką jadłam w ostatnim czasie. Ciekawie podana, sycąca. Trafiliśmy na szybko, obsługa sprostała... więcej