Wiadomości

stat

Trwa tsunami cenowe w New Kansai Sushi

Wciąż trwa "Tsunami Cenowe" w restauracji New Kansai Sushi w Gdańsku. Sushi i tempury zamówimy tutaj z aż 50-procentową zniżką, także na Święta i Nowy Rok. Nowością w lokalu są tzw. "talerzyki", czyli niewielkie porcje wybranych produktów.Zbliża się świąteczny czas, a gdańska restauracja New Kansai Sushi już szykuje dla swoich gości prezenty. Ten największy i najbardziej atrakcyjny to kontynuacja "Tsunami Cenowego", czyli wielkiej akcji promocyjnej, w ramach której w gdańskim lokalu można zamówić sushi i tempury z aż 50-procentową zniżką.

Takie okazje rzadko się zdarzają, więc warto korzystać. Tym bardziej, że promocja dotyczy zarówno zamówień w lokalu, jak i na dowóz. Warto przypomnieć, że również napoje w karcie mają "tsunamiczne ceny" - piwo zamówimy za 6 zł za półlitrową szklankę. Z kolei w nowym roku ruszą weekendy tematyczne z wybranymi rybami i owocami morza w specjalnych cenach.

Kolejny prezent to nowość w restauracji przy ul. Jana Heweliusza 13-15 zobacz na mapie Gdańska, czyli tzw. "talerzyki". To coraz bardziej popularna forma serwowania wybranych przystawek. W zależności od koloru talerzyka, przystawka ma konkretną, ustaloną cenę.

Od 1 grudnia w New Kansai Sushi będzie można zamówić talerzyk już od 9,95 zł za opcję wegetariańską. Na innych znajdą się ryby i owoce morza, m.in. seriola, dorada, miecznik, węgorz czy ośmiornica. Rozmaitość produktów dostępnych na talerzykach tak naprawdę nie ma końca, pojawią się też egzotyczne owoce: rambutan, smoczy owoc czy mango.

Do menu New Kansai Sushi po dłuższej przerwie wracają znane i lubiane przez gości dania kuchni azjatyckiej, m.in. pad thai z krewetkami czy makaron po szanghajsku oraz klasyczne tonkatsu, czyli schab z japońskim sosem BBQ. Ceny tych dań wynosić będą około 20 zł za solidną porcję. Nową cenę w wysokości 19,95 zł będzie miał też popularny ramen z boczkiem chashu.

Ekipa New Kansai Sushi życzy wszystkim stałym i przyszłym gościom Radosnych i Smacznych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku oraz przypomina, że sushi smakuje pysznie także na świątecznym albo sylwestrowym stole. Zamówienia warto składać poprzez stronę zamawiamsushi.pl.

New Kansai Sushi
ul. Jana Heweliusza 13-15 zobacz na mapie Gdańska
80-890 Gdańsk
Tel. 58 321-77-77
e-mail: infosushi@wp.pl
www.newkansaisushi.pl

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (17) 6 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Rozrywka

Rekordowo długi Jarmark Bożonarodzeniowy i sześć koncertów sylwestrowych
Rekordowy Jarmark Bożonarodzeniowy
W sobotę zwiedzanie gdyńskiego dworca
W sobotę zwiedzanie gdyńskiego dworca

Kultura

Dzieła sztuki i wyroby lokalnych artystów. Gdzie je kupić?
Gdzie kupić prace lokalnych artystów?
Pomóż gdańskim carillonom dostać się na listę UNESCO
Carillony na liście UNESCO

Planuj z nami tydzień

Planszówki, Peja i inne koncerty. Planuj tydzień
Planszówki, Peja i koncerty. Planuj tydzień