• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Tydzień Kulinarny w Gdyni

 • Kalendarz
  13 - 19 września 2021
 • Lokalizacja
  Gdynia
 • Bilety
  15

Od 13 do 19 września Szlak Kulinarny Centrum Gdyni serdecznie zaprasza na zupełnie nową odsłonę wydarzenia Weekend Kulinarny w Gdyni. XIII edycja tego wydarzenia zmienia się w Tydzień Kulinarny Gdynia. Zmianie ulega nie tylko czas trwania ale także jego forma.

W restauracjach biorących udział w wydarzeniu znajdziecie specjalną wkładkę w menu, gdzie wybrane dania z każdej kategorii zamówicie w specjalnych cenach.

Dla osób, które chcą odwiedzić kilka restauracji w krótszym czasie oraz wielbicieli starej formy i mini dań, w karcie znajdą się dwa dania w cenie 15 zł.

Kulinarna MAPATydzień Kulinarny co roku cieszy się rosnącym zainteresowaniem miłośników dobrego jedzenia i pasjonatów turystyki kulinarnej. To kulinarne święto, w którym uczestniczą mieszkańcy Gdyni, Trójmiasta i regionu. Oryginalna oferta gdyńskich lokali podczas wydarzenia przyciąga również uwagę turystów, którzy niekiedy przyjeżdżają całymi rodzinami, aby przez kilka dni smakować lokalnej kuchni w atrakcyjnej cenie. To okazja do poznania bogatej i różnorodnej propozycji gdyńskiej sceny kulinarnej.

Od poniedziałku do niedzieli, zapraszamy do odbycia Kulinarnego Rajdu po restauracjach. W kilkunastu restauracjach ze Szlaku Kulinarnego Centrum Gdyni przygotowane zostanie specjalne menu z rabatem do 30% .

RestauracjeTydzień Kulinarny oprócz możliwości smakowania regionalnej kuchni, proponuje dodatkową zachętę w formie pamiątki ze Szlaku Kulinarnego Centrum Gdyni oraz biletu wstępu do jednego z gdyńskich muzeów. Aby je otrzymać wystarczy zebrać co najmniej cztery naklejki za promocyjne dania w czterech różnych restauracjach. Z kolei dla wielbicieli fotografii kulinarnej odbędzie się konkurs na instagramowym profilu Szlaku.

Opinie

Najświeższe oceny + dodaj ocenę

Browar Port Gdynia Mapka 1.0

Browary
Byłem dzisiaj tj.3.12.23 ok.17.30 Poprosiłem o herbatę rozgrzewającą.Otrzymałem ledwie letnią w kuflu,który cały się ... więcej

Restauracja Pinokio Mapka 6.0

Restauracje
Chrupiący dorsz z pieczonymi ziemniakami i surówką pychota, dawno takiego nie jadłam, aż chce się wrócić ponownie. Ba... więcej

Winne Grono Mapka 6.0

Restauracje
Najlepsza w Gdańsku, Połączenie wspaniałej kuchni z fantastyczną atmosferą

Mama Indii Mapka 6.0

Restauracje
Świetne miejsce - bardzo uprzejmi Panowie i przepyszne jedzenie, duża różnorodność smaków, przystępne ceny. Czułam si... więcej

Najczęściej czytane