stat

Warsztaty z win afrykańskich z Izą Kamińską

Specjalnie dla Was przygotowujemy warsztaty z win afrykańskich, które poprowadzi Iza Kamińska. Będzie to dwugodzinny warsztat z winami z RPA. Historia początków wina w Południowej Afryce, najważniejsze regiony, style, szczepy, ale też nowinki winiarskie. Obalimy mity, pokażemy, co w afrykańskiej trawie dziś piszczy oraz posłuchamy ciekawych opowieści Izy.

5 października - 5 grudnia 2020

Gdynia
Wstęp wolny

w każdy piątek (do 30.11), godz. 12:00 - 22:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Sześć świetnych win, na które dostaniecie rabat -20% przy ich zakupie w dniu warsztatów! Jest to jedyne takie wydarzenie w Trójmieście, dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy dwie dostępne godziny tego samego dnia.
- 16:00 - 18:00 (2h)
- 18:30 - 20:30 (2h)

Proponujemy dwie opcje zakupu wstępu na warsztaty:
1. Zakup biletu na warsztaty w PiliPili Cafe & Drink Bar! przy barze (płatność gotówką, bądź kartą). Przy zakupie biletu na warsztaty w naszym Cafe, prosimy o podanie imienia oraz godziny w jakiej chcecie wziąć udział w warsztatach.
2. Wykonanie przelewu na konto. Treść: warsztaty winiarskie Pili Pili, oraz przesłanie maila na adres: a.drawc@pilipili.pl z potwierdzeniem wykonania przelewu oraz w treści maila wpisanie godziny w jakiej chcecie wziąć udział w warsztatach.

Liczba miejsc ograniczona! Bilety na warsztaty możecie zakupić do 1 października 2020.

Izabela Kamińska - dziennikarz winiarski, trener kursów WSET. Z wykształcenia neofilolog. Przez kilka sezonów prowadziła wine bar (Bardeaux w Cudzie nad Wisłą). Później przez 5 lat pracowała dla firmy Mielżyński Wines Spirits Specialities, gdzie zajmowała się szkoleniami, wyborem win do portfolio i stworzyła cykl autorskich degustacji Akademia Wina. Jest wykładowcą kursów winiarskich w ramach międzynarodowej szkoły WSET (Wine and Spirits Education Trust). Napisała ponad 200 artykułów o winie, podróżach, jedzeniu i winnym lifestyleu: przez 6 lat pisała dla portalu winiarskiego Winicjatywa i później dla magazynu Ferment wydawanego przez portal Winicjatywa; współpracowała z magazynem Smak; a obecnie ma swój stały dział winiarski w magazynie Kukbuk. Prowadzi autorski program Ale Wino! na YouTube, w którym razem ze współprowadzącym, Tomaszem Czudowskim, starają się w prosty sposób przybliżyć widzom świat wina degustując, opowiadając i podróżując po świecie z kamerą. Nie lubi się nudzić, za to kocha wina musujące, jazz i grube książki, oraz swoje psy i podróże.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wkrótce otwarcie

Szmaragdowa Café

Gdynia
Świętojańska 70/1

Kawiarnie i herbaciarnie

Planowane otwarcie

Nowa lokalizacja - otwarcie koniec roku 2020

Najświeższe oceny + dodaj ocenę

Monte Carlo Pizza i Wino Mapka 5.0

Pizzerie
Szczerze mówiąc lepszej pizzy nie jadłam. I gdyby nie to ze mieszkam za granicą byłabym tam non stop. Pasta truflowa ... więcej

Surfburger Mapka 6.0

Burgery
Szybka i sprawna obsługa, świetnie burgery i nie wygórowane ceny.

Surfburger Mapka 6.0

Burgery
Szybka i sprawna obsługa, świetnie burgery i nie wygórowane ceny.

Surfburger Mapka 6.0

Burgery
Burgery z Surfa nigdy nie zawodzą. Wracam i będę wracać. Smacznie, miło, czego chcieć więcej?