Wiadomości

stat

Wiosna z sushi za połowę ceny w New Kansai Sushi

Jeśli należycie do wielbicieli sushi, powinniście wybrać się do restauracji New Kansai Sushi w Gdańsku. Na wiosnę do karty wchodzą nowości, a od 10 kwietnia będzie obowiązywać promocja: za wybrane zestawy tego japońskiego przysmaku zapłacimy połowę ceny.Restauracja New Kansai Sushi działa od ponad 10 lat - wcześniej przy ul. Ogarnej, teraz na ul. Jana Heweliusza 13-15 zobacz na mapie Gdańska i jest pierwszym tego typu lokalem, który powstał w Gdańsku. W menu znajdziemy dania kuchni azjatyckiej, a także fusion, ale do New Kansai Sushi warto się przede wszystkim wybrać na klasyczne sushi, którego nie powstydziłby się rodowity Japończyk.

- Staram się nie stosować niepotrzebnych dodatków i udziwnień, tradycja w przypadku sushi broni się sama - mówi właściciel lokalu, Bartosz Polak, dyplomowany sushi chef. - Jeśli ktoś ma ochotę na sushi ze specjalnymi dodatkami, to oczywiście przygotujemy je, ale sugerujemy spróbować tego klasycznego.
Nowością w karcie New Kansai Sushi są tzw. megarolki sushi. To propozycja dla tych, którzy mają naprawdę wielki apetyt. Zamówimy je m.in. w wersji z królewską krewetką w panko i ze świeżymi warzywami albo z łososiem. Na wiosnę w nowej karcie pojawią się też sałaty ze świeżymi, tropikalnymi owocami oraz świeża ryba z grilla. Do menu wrócą też popularne wśród gości mule. W ofercie piw pojawią się różne style marki Amber.

- Zachęcamy do skorzystania z naszej promocji, w ramach której wybrane zestawy sushi będą kosztowały połowę ceny. Zniżki będą obowiązywać od 10 kwietnia do końca miesiąca - dodaje Polak. - Zapraszam na stronę www.zamawiamsushi.pl, gdzie informujemy o wszystkich aktualnych promocjach. Zapisując się do naszego newslettera, gość zyskuje dostęp do specjalnych rabatów i ofert weekendowych.
Warto dodać, że Polak szkolił się u Waldemara Pawełka, jednego z pierwszych znawców sushi w Polsce, docenionego w Japonii i Los Angeles. Ukończył również międzynarodowe Seminarium Wiedzy o Sushi, prowadzone przez World Sushi Skills Institute, który przyznaje jedyny dyplom honorowany przez japoński rząd.

New Kansai Sushi przystosowane jest dla osób niepełnosprawnych oraz jest przyjazne dla zwierząt. Specjalnie z myślą o dzieciach powstało menu, w którego skład wchodzą oryginalne i zdrowe posiłki. Na miejscu znajduje się także kącik z zabawkami oraz przewijak. Goście mogą korzystać z wi-fi.

New Kansai Sushi oferuje również zamówienia z dostawą do domu oraz biur. Menu można sprawdzić i zamówić na stronie www.zamawiamsushi.pl. Miłośnicy kuchni japońskiej na miejscu mogą także zakupić oryginalne produkty do samodzielnego przygotowania sushi w domu wraz ze świeżymi składnikami. W razie wątpliwości, obsługa restauracji zawsze doradzi i podpowie, jak przygotować danie.

New Kansai Sushi
ul. Jana Heweliusza 13-15 zobacz na mapie Gdańska
80-890 Gdańsk
Tel. 58 321-77-77
e-mail: infosushi@wp.pl
www.newkansaisushi.pl

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (13) 4 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Rozrywka

Rekordowo długi Jarmark Bożonarodzeniowy i sześć koncertów sylwestrowych
Rekordowy Jarmark Bożonarodzeniowy
W sobotę zwiedzanie gdyńskiego dworca
W sobotę zwiedzanie gdyńskiego dworca

Kultura

Dzieła sztuki i wyroby lokalnych artystów. Gdzie je kupić?
Gdzie kupić prace lokalnych artystów?
Pomóż gdańskim carillonom dostać się na listę UNESCO
Carillony na liście UNESCO

Planuj z nami tydzień

Planszówki, Peja i inne koncerty. Planuj tydzień
Planszówki, Peja i koncerty. Planuj tydzień