Wyjątkowa restauracja w Hotelu Rezydent Sopot MGallery

Hotel Rezydent Sopot MGallery w Sopocie to idealne miejsce dla planujących okolicznościową uroczystość, wesele czy zaślubiny. Goście kosztujący dań w hotelowej restauracji, gdzie swoboda miesza się z wysoką jakością, będą zachwyceni doznaniami kulinarnymi w nowatorskim wydaniu. Spróbować menu i porozmawiać o planowanej uroczystości będzie można 24 października podczas Ślubnego Dnia Otwartego.Niewiele jest takich miejscowości jak Sopot, gdzie romantyzm miesza się z energią płynącą z morza, tworząc niepowtarzalny klimat istotny w dniu zaślubin. Jeszcze trudniej znaleźć w takim mieście odpowiednie miejsce do zorganizowania uroczystości, która zostanie zapamiętana do końca życia.

Doskonałym wyborem dla poszukujących jest znajdujący się w kurorcie Hotel Rezydent. Wesela są szyte na miarę, organizatorzy są dyspozycji, w pełni odpowiadając na oczekiwania Młodej Pary, wykazując się zaangażowaniem i pasją.

Robią wszystko, by dzień, kiedy narzeczeni mówią sobie "tak", był rzeczywiście wyjątkowy. Cała uroczystość odbywa się w pięknych, artystycznych wnętrzach, gdzie klasycyzm łączy się w architekturze z nowoczesnym designem.

Niepowtarzalny klimat w restauracjiNiepowtarzalny klimat tworzy przede wszystkim hotelowa restauracja GRINO. Goście skosztują tu wykwintnej kuchni, nie czując się w żaden sposób skrępowani. W środku panuje w pełni swobodna atmosfera. Aranżującym ją twórcom przyświecała znana na całym świecie zasada "bistronomy".

Ten przybyły z Francji gastronomiczny trend łączy idee bistro i "wysokiej kuchni" w wysokiej jakości potrawach oferowanych po przystępnych cenach. W ramach tej koncepcji serwowane jest menu, które zmienia się wraz z porami roku i produktami dostępnymi na rynku.

Na stołach w restauracji w Hotelu Rezydent pojawiają się produkty od lokalnych dostawców, w tym steki, ryby, sery w pełnej gamie smaków. Restaurację wyróżnia nietypowe menu. Część dań jest bowiem przygotowywane w rzadko spotykany w lokalach sposób.

Szef kuchni prezentuje je gościom na gorących kamieniach wulkanicznych. Są one wykonane ze starożytnej skały wulkanicznej i mogą wytrzymać bezpośrednie i wystarczające ciepło, by zapewnić pełne doznania kulinarne.

Stacja Lava Stones będzie z pewnością świetnym urozmaiceniem weselnego przyjęcia i zachwyci gości na tyle, że zapamiętają uroczystość na długo.

Ślubny Dzień Otwarty w Hotelu Rezydent Sopot MGallery


Podsumowując, restauracja w Hotelu Rezydent Sopot MGallery z koktajlbarem będzie idealną propozycją na imprezę okolicznością do 80 osób, jak wesele czy rodzinny okolicznościowy obiad.

O wyjątkowości miejsca będzie można się przekonać naocznie 24 października. W ten dzień w Hotelu Rezydent Sopot MGallery odbędzie się Ślubny Dzień Otwarty.

- Dla wszystkich odwiedzających będzie czekać sporo atrakcji, m.in. degustacja menu, specjalna niższa cena na zorganizowanie imprezy w hotelu oraz loteria, w której można będzie wygrać nagrody - zachęcają przedstawiciele Hotelu Rezydent Sopot MGallery.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Wydarzenia

BUFET WŁOSKI Pasta e Vino
BUFET WŁOSKI Pasta e Vino
degustacja
g. 18:00 - 22:30
Sopot, Sheraton
Brunch z Merą
Brunch z Merą
degustacja
g. 13:00
Sopot, Sopot Marriott Resort & Spa
Muzyka na żywo
Muzyka na żywo
muzyka na żywo, degustacja
g. 18:30
Gdańsk, Oranżeria

Rozrywka

Kultura

Nowe Lokale

Wkrótce otwarcie