• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Zakochaj się w winie: Maison Sinnae z Doliny Rodanu - degustacja wina na falii

Zapraszamy serdecznie na wyjątkową bo pierwszą degustację wyjątkowych win z Doliny Rodanu, która odbędzie się w Gdyńskim Składzie Wina i Alkoholi KaapVino, mieszczącym się przy ulicy Starowiejskiej 20 w Gdyni.

paź 6

piątek, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 99 zł
paź 20

piątek, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 65,00 zł
Ta urocza nowo otwarta lokalizacja stanowi idealne miejsce, aby delektować się bogactwem smaków francuskich win z regionu Doliny Rodanu.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 15.06.2023 o godzinie 19:00. W czasie degustacji, będziemy mieli okazję skosztować wyjątkowych win, które przygotowane zostały z największą starannością przez renomowaną winnicę Maison Sinnae.

Oto lista win, które będą degustowane:
1. Elements Terra Côtes du Rhône AOC 2022 blanc
2. Elements Luna Laudun Côtes du Rhône Villages AOC 2022 blanc
3. Enfant Terrible Côtes du Rhône AOC 2021 rouge
4. Elements Luna Laudun Côtes du Rhône Villages AOC 2019 rouge
5. Les Genêts Chusclan Côtes du Rhône Villages AOC 2019 rouge
6. Les Argeliers Vacqueras AOC

Aby umilić tę wyjątkową degustację, planowane są również przekąski o francuskim charakterze, które doskonale podkreślą smak i aromat oferowanych win.

Nie zabraknie także profesjonalnego prowadzenia degustacji. Poprowadzi ją Cédric Gauthier, dyrektor ds. eksportu Maison Sinnae, który podzieli się swoją wiedzą i pasją związaną z winem, tworząc niezapomnianą atmosferę tego wydarzenia.

Maison Sinnae, usytuowana na prawym brzegu Rodanu, wyrasta na płaskowyżu dominującym nad wioskami Laudun i Chusclan. To tam, ponad dwa tysiące lat temu, Rzymianie zaczęli szerzyć kulturę winorośli i wina na terenie znanym jako Obóz Cezara. Jak echem namiętnej miłości, którą cesarz darzył swoją pierwszą żonę Cornelię Sinnae, kontunyujemy, pokolenie po pokoleniu, pisanie historii z pasją i pokorą. Jesteśmy dumni z naszego dziedzictwa.

Serdecznie zapraszamy do Gdyńskiego Składu Wina i Alkoholi KaapVino na degustację win z Doliny Rodanu. To doskonała okazja, aby odkryć smakowite tajemnice francuskich win Maison Sinnae. Czekamy na Państwa w czwartek o godzinie 19:00, aby razem cieszyć się wyjątkowymi winami i atmosferą tego niezapomnianego wieczoru.

Prosimy o potwierdzenie obecności, abyśmy mogli przygotować odpowiednie miejsca dla wszystkich gości. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do jak najszybszego zgłaszania chęci udziału poprzez załączony link:
https://evenea.pl/pl/wydarzenie/511925-8
Zgłoszenie mailem biuro@kaapvino.pl
Klikniecie przycisku wezmę udział.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    199 zł
Cena 199, PLN z czego 50,00 do wykorzystania na zakup prezentowanych win.

Opinie

Katalog.trojmiasto.pl -Wkrótce otwarcie

Rednek

Gdańsk
Myśliwska 102

Burgery

Planowane otwarcie

3 października 2023

Najświeższe oceny + dodaj ocenę

Niezły Młyn! Pizzeria Mapka 6.0

Pizzerie
Jednym słowem pychotka i super obsługa

La Kabana Mapka 6.0

Restauracje
Polecam bardzo smacznie

Blisko Sopot Mapka 6.0

Kawiarnie i herbaciarnie
Bylem, widziałem, zjadłem, wypiłem i ..... jestem zachwycony. Rzadko się spotyka tak młodych ludzi z taką pasją do sw... więcej

Cacko pizza. Mapka 1.0

Pizzerie
Zachęcony wybitnymi ocenami namówiłem znajomych na wyprawę do Cacko. Pierwszy zgrzyt to absolutny brak miejsc parking... więcej