• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Dzień kobiet i urodziny Kapibary Ani

Zapraszamy Was na wyjątkowe świętowanie, pełne smaków i radości! Spędźcie wspólnie z nami piątkowy wieczór, przy latynoskich rytmach, z dzbankiem Caipirinhi i suto nakrytym bufetem all you can eat! Kiedy odbędzie się fiesta? Świętujemy w dzień kobiet, czyli 8 marca! Zaczynamy zabawę od godziny 19:00.

Nasza restauracja przygotowała dla Was niezwykłą ofertę, która obejmuje:

Bufet All You Can Eat: Cieszcie się nieograniczoną ilością pysznych potraw, przygotowanych z najświeższych składników przez naszego doświadczonego szefa kuchni. Od tradycyjnych dań regionalnych po egzotyczne smaki kuchni światowej, mamy wszystko, czego dusza zapragnie!

Nauka tańca salsy: Zróbmy ten wieczór jeszcze bardziej wyjątkowym! Dołączcie do naszego instruktora tańca, który wprowadzi Was w świat salsy. Bez względu na Wasze umiejętności taneczne, gwarantujemy dobrą zabawę i mnóstwo śmiechu.

Świętowanie z Anią i wszystkimi kobietami:
W dniu Dzień Kobiet, chcemy uczcić wszystkie niesamowite kobiety, a także urodziny naszej ukochanej kapibary Ani! A sama Ania stawia dla każdego tego dnia drineczka za swoje zdrowie! Caipirinha sprzedawana na dzbanki.

Drogie Panie, zabierzcie koleżanki, zarezerwujcie stolik i tańczcie do rana, dajcie się ponieść fieście i salsie Panowie, zaśpiewajcie sto lat Kapibarze Ani dziewczyna na to zasługuje! Kolejna okazja do świętowania jej urodzin dopiero za 4 lata!

Przeczytaj także

Opinie

Katalog.trojmiasto.pl -Wkrótce otwarcie

Mąka i Kawa

Gdańsk
Doki

Pizzerie

Planowane otwarcie

Lato 2024

Restauracja Marrakesz

Gdynia
Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 10

Restauracje

Planowane otwarcie

Wiosna 2024

Lobster House

Gdańsk
Długie Pobrzeże 24

Restauracje

Planowane otwarcie

20 kwietnia 2024

Najświeższe oceny + dodaj ocenę

Restauracja Mezalians Mapka 5.7

Restauracje
If you like to find a beautifully decorated wine bar in Gdańsk that serves excellent food, plays stylish music and is... więcej

Restauracja Bazar Mapka 5.9

Restauracje
Świeże i bardzo smacznie przygotowane potrawy, apetycznie udekorowane kwiatami jadalnymi, na życzenie modyfikacje np ... więcej

Magnifico Mapka 6.0

Pizzerie
Jendna z najlepszych pizzeria@pasta w 3- mieście a napewno w Gdańsku . Przesympatyczna atmosfera , jak we włoskiej r... więcej

Billy's American Restaurant Mapka 5.4

Restauracje
Świetne jedzenie, drinki i atmosfera. Pani Ola co nas obsługiwała bardzo miła i profesjonalna.

Najczęściej czytane