• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Koprowski/Królikiewicz & Konieczny: "Osiem razy Paryż" | WOŚP

W gromadzeniu się przy stole jest nadzieja na wspólnotę różnych osób przybyłych z różnych kierunków: jesteśmy bibliotekami naszych przeżyć, mikrohistorii, w których posiłki wskazują na wiele znaczeń, bo związane są z duchowością, tradycją, próbami podnoszenia się wzajemnie na duchu, lub podnoszenia się z choroby. na podniesienie się z choroby właśnie stawiamy razem z WOŚP-Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w drugiej wspólnej dużej robocie: gramy w tym roku dla płuc!

mar 11-12

poniedziałek - wtorek

Gdańsk Osowa, ul. Junony/ Victorii
bilety 50-70 zł
ulgowy 40 zł

w każdy piątek (do 26.04), godz. 18:00 - 22:30

Sopot,
bilety 240 zł
ulgowy 0 - 120 zł
W gromadzeniu się przy stole spotkaliśmy kolejnych wspaniałych ludzi, którzy chcą się włączyć w przygotowanie kolacji: dołączył do Królikiewicz i Koprowskiego chef Krzysztof Konieczny (NEON Gdynia)!

W Walentynki 14 lutego wieczorem nakryjemy dla Was TYLKO 5 dwuosobowych stolików, na które podamy Wam 8 daniową kolację "Osiem razy Paryż" w duchu neobistro przefiltrowanego przez kunszt fine diningu! Możecie zaplanować ten wieczór w dwie osoby z kimś ukochanym, mężem, przyjaciółką, bratem, narzeczoną, mamą- z kim poczujecie, że chcecie dzielić to doświadczenie.

Podamy kolację w tajnym, wyrafinowanym, prywatnym miejscu w starych kamienicach w Gdańsku: adres i wskazówki dojazdu dostaną tylko zwycięzcy aukcji. Zaczniemy od francuskiego szampana, w otoczeniu rzeźb i przy muzyce przygotowanej specjalnie na ten wieczór.

Koprowski/Królikiewicz & Konieczny: "Osiem razy Paryż"- udział w naszym niepowtarzalnym spektaklu kulinarnym, w zdarzeniu z pogranicza doświadczenia artystycznego i kulinarnego w czasie walentynek będziecie mogli wylicytować już niedługo na allegro od demokratycznej, dostępnej ceny 1 zł ! Bądźcie hojni- chcemy zebrać na Orkiestrę jak najwięcej, wszyscy pracujemy pro bono i cały dochód z tych 5 aukcji leci do chorych! koniec licytacji: w niedzielę FINałową 28 stycznia.

W tym roku powiemy Wam tyle: chcecie tam z nami być, już Wam zazdrościmy przeżycia!
fot. Interiorum 1903 Daria Zarówna- Giza

Opinie

Katalog.trojmiasto.pl -Wkrótce otwarcie

Pułapka

Gdańsk
Straganiarska 20-23

Puby

Planowane otwarcie

23 lutego 2024

Restauracja Marrakesz

Gdynia
Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 10

Restauracje

Planowane otwarcie

marzec 2024

VANA

Gdańsk
Mariana Hemara 13

Restauracje

Planowane otwarcie

9 marca 2024

Najświeższe oceny + dodaj ocenę

Ministerstwo Magii Mapka 5.6

Restauracje
WOW, magiczne miejsce od wejścia miałam wrażenie, ze jestem w innym świecie. Smaczne jedzenie, dosc spory wybór. Do ... więcej

Moja Gruzja Mapka 6.0

Restauracje
Jedzenie bardzo dobre, Panie z obslugi naprawdę sie bardzo starają, stolik rezerwowalam wcześniej bo było nas dużo cz... więcej

Carmnik Kantyna Mapka 6.0

Burgery
Niezmiennie świetne,trzymają poziom w lokalu oraz z dostawą. Zawsze świeże i pyszne!

Koliba Mapka 2.8

Kluby, dyskoteki
Bardzo lubię to miejsce fajny klimat , niestety muzyka średnia co przychodzę na imprezę lecą te same piosenki , mało ... więcej