• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Pakiet Romantyczny Weekend Walentynkowy w Pałacu Ciekocinko

Zapraszamy pary do przeżywania magii miłości w wyjątkowej atmosferze Pałacu Ciekocinko, gdzie każdy detal naszej oferty został starannie przemyślany, aby uczynić Wasz weekend walentynkowy naprawdę niezapomnianym.

Wasz pobyt rozpocznie się od momentu, kiedy przekroczycie próg swojego pokoju, gdzie będzie czekał na was powitalny drink oraz owoce. Odkryjcie razem przytulność i elegancję naszych wnętrz, które będą świadkiem Waszych niezwykłych chwil spędzonych razem. Każdego ranka zapraszamy Was na śniadanie serwowane w naszej restauracji Luneta & Lorneta Bistro Club, gdzie smak wykwintnych dań łączy się z urokliwym otoczeniem, tworząc idealne tło dla porannych rozmów i wspólnych momentów.

Szczególnym punktem Waszego romantycznego pobytu będzie sobotnia kolacja przy świecach. Przygotowaliśmy dla Was pięciodaniowe menu pełne kulinarnych arcydzieł, które zostanie serwowane w rytmie muzyki na żywo, dodając wieczorowi wyjątkowej atmosfery i elegancji. Do kolacji serwować będziemy również welcome drink, by dopełnić uczucie celebracji tych wyjątkowych chwil.

Weekend walentynkowy w Pałacu Ciekocinko to nie tylko obietnica romantycznych doświadczeń, ale także szansa na odnowienie i pogłębienie Waszych uczuć. Zapraszamy Was do wspólnego odkrywania uroków naszego pałacu, celebrując miłość i bliskość w najbardziej wyjątkowy sposób.

Opinie

Katalog.trojmiasto.pl -Wkrótce otwarcie

Mąka i Kawa

Gdańsk
Doki

Pizzerie

Planowane otwarcie

Lato 2024

Mushrooms Lounge Bar

Gdańsk
Wajdeloty 13

Sushi

Planowane otwarcie

26 kwietnia 2024

Barista i Bambino

Gdańsk
Sucha 37 B

Kawiarnie i herbaciarnie

Planowane otwarcie

lato 2024

Najświeższe oceny + dodaj ocenę

Baranola Burger Mapka 6.0

Burgery
Najlepsze burgery. Polecam

Floral Design Mapka 6.0

Kwiaciarnie i pracownie florystyczne
Z usługami Floral Design mam do czynienia już od 2017r (gdy Pani Marta zajęła się dekoracją sali i moim nietypowym bu... więcej

Red Devil Mapka 6.0

Jedzenie na wynos
w końcu coś pysznego i ostrego...

KFC Mapka 1.0

Fast food
Porażka. Skrzydełka nie przypominają Hot Wings. Nie doprawione i jakby napięte wodą.

Najczęściej czytane