• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Warsztaty kulinarne z Kamilem Sadkowskim

Wszystkiego dobrego to nowy cykl wydarzeń, który przez kolejne siedem tygodni będzie zapraszał mieszkańców do zaopiekowania się sobą. Do początków wiosny podczas spotkań z autorami, coachami, aktorami, trenerami będziemy wspierać się nawzajem, dodawać sobie otuchy i wskazywać najróżniejsze ścieżki do dobrostanu i dobromyślności.

kwi 25

czwartek, godz. 18:00

Gdańsk Osowa,
Wstęp wolny
Wszystkiego dobrego to spotkania, konferencje, wykłady, warsztaty z ludźmi kultury, nauki, popularyzatorkami/-ami nauki, trenerkami/-ami. Idea jest prosta, czasy wydają się niewesołe i czasami trudno zobaczyć iskrę nadziei, szczególnie zimą i na przednówku, gdy ciemno, zimno i mgliście. Proponujemy spokojny namysł nad tym, co kłopotliwe i praktykę tego, co wyzwalające, cucące, czułe i dobre. Poza spotkaniami będziemy proponować też zimowe robótki ręczne, niekoniecznie łuskanie fasoli, ale ćwiczenia Tai Chi, garncarstwo, korowód zmysłów w wykonaniu teatru ulicznego i inne tego typu pożyteczne działania jak najbardziej. W wolnych chwilach znajdzie się też moment na odrobinę sztuki kulinarnej by rozmawiać jak poprawiać dobrostan, poprawiając relacje ze swoim ciałem oraz jedzeniem.

Pierwsza edycja cyklu rusza w połowie lutego i będzie realizowana w najprzytulniejszych i najmilszych miejscach Gdyni.

Wśród zaproszonych: Piotr Cielecki, Wojciech Eichelberger, Jacek Walkiewicz, Michał Korkosz "Rozkoszny", Kamil Sadkowski / Akademia Kulinarna K5, Justyna Suchecka, Teatr Gdynia Główna, A3Teatr.

Zapraszamy!

Szczegóły:

Program na luty:

15 lutego g. 17:30 | Muzeum Miasta Gdyni | zapisy

Pokolenie Z, czyli pokolenie zmiany! Spotkanie z Justyną Suchecką prowadzi Dagny Kurdwanowska.

Przygląda się milienialsom, zetkom, alfom i całej reszcie, ale przygląda czynnie nie przez mikroskop, czy lunetę. Jej podstawowym narzędziem badawczym jest rozmowa, a jej efektem książki i morze dziennikarskiej roboty. Jej teksty są dla młodych, którzy dzięki nim są wstanie odnaleźć siebie i swoje potrzeby w gąszczach współczesności, ale też dla tych, którzy z głębokim niezrozumieniem i lękiem przyglądają się zmieniającemu się światu.

Na spotkanie obowiązują zapisy pod linkiem:
https://muzeumgdynia.pl/wydarzenie/spotkanie-z-justyna-suchecka/

-----------------------------

20 lutego g. 18:00 | Muzeum Miasta Gdyni | zapisy

K5 Domowa gastrobanda. Spotkanie z Kamilem Sadkowskim wokół książki o dobroczynności gotowania prowadzi Małgorzata Muraszko.

",K5 Domowa Gastrobanda to kompendium wiedzy o kulinarnym świecie. Znajdziecie tutaj nietuzinkowe przepisy wraz z apetycznymi fotografiami wszystkich potraw, poprzedzone rozdziałami wprowadzającymi w daną tematykę. Wyłuskaliśmy sytuacje z codziennego buszowania po kuchni i odpowiadamy na pytania nurtujące domowych kucharzy. Wiedzę przekazujemy w przystępny sposób. Dzięki Domowej Gastrobandzie staniecie się miłośnikami dobrego smaku."

(...) Gastrobanda to pierwsza polska książka, której autorzy rozprawiają się z kuchennymi mitami. Odpowiadając na każde, nawet niewygodne pytanie w bezkompromisowy sposób, odsłaniają nieznany laikom barwny świat gastronomii - od trudnych początków, przez opowieści o wojnie z dostawcami, przedstawienie psychologicznych umiejętności barmanów i kelnerów, aż po klasyfikację gości. Każdą historię tworzy inna osoba z kuchennej hierarchii: czy jest to pomocnik kucharza, "runner", "królewna na zmywaku", barman i kelner, czy kucharz, szef kuchni, a nawet właściciel restauracji - wszyscy mówią szczerze i bez ogródek. (...)

Na spotkanie obowiązują zapisy pod linkiem:
https://muzeumgdynia.pl/wydarzenie/spotkanie-z-kamilem-sadkowskim/

-----------------------------

22 lutego g. 17:00 | Akademia Kulinarna K5 | zapisy | wstęp: 100 zł od osoby
Warsztaty kulinarne z Kamilem Sadkowskim.

Akademia Kulinarna K5 zaprasza na wyjątkowe warsztaty kulinarne, które nie tylko rozwijają umiejętności kulinarne, ale wprowadzają w świat dobrego samopoczucia. Gotowanie to tworzenie harmonii pomiędzy smakiem, zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Program warsztatu:
- wprowadzenie do zasad zdrowego gotowania i korzyści dla organizmu,
- odkrywanie wartości odżywczych różnych składników i ich wpływ na dobre samopoczucie,
- zwracanie uwagi na smaki, tekstury i aromaty, aby cieszyć się każdym kęsem,
- jak dokonywać świadomych i zdrowych wyborów podczas zakupów spożywczych,
- tworzenie zbilansowanych posiłków, które korzystnie wpływają na umysł i ciało.

Na spotkanie obowiązują zapisy pod linkiem: WSZYSTKIEGO DOBREGO 22.02

Opinie

Katalog.trojmiasto.pl -Wkrótce otwarcie

Mąka i Kawa

Gdańsk
Doki

Pizzerie

Planowane otwarcie

Lato 2024

Restauracja Marrakesz

Gdynia
Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 10

Restauracje

Planowane otwarcie

Wiosna 2024

Lobster House

Gdańsk
Długie Pobrzeże 24

Restauracje

Planowane otwarcie

20 kwietnia 2024

Najświeższe oceny + dodaj ocenę

Restauracja Bazar Mapka 5.9

Restauracje
Świeże i bardzo smacznie przygotowane potrawy, apetycznie udekorowane kwiatami jadalnymi, na życzenie modyfikacje np ... więcej

Kofeina Mapka 6.0

Kawiarnie i herbaciarnie
Ciekawe wnętrze sprawia uczucie błogiego spokoju. Przepyszna kawa i ciasta oraz bardzo miła obsługa

Bella-Italia Mapka 6.0

Pizzerie
Очень вкусное пицца . Больше всего мне понравилось хавайска с ананасами. Обожаю когда в пиццу добавляют много сыра о...

Floral Design Mapka 6.0

Dekoracje ślubne
Pracownia Floral Design przygotowała całą kwiatową oprawę w dniu ślubu mojej córki. Dekoracja stołu weselnego, wystró... więcej

Najczęściej czytane