• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Domowa kuchnia z dostawą do przedszkola

27 maja 2024 
Opinie (5)
 • Dlaczego warto wybrać catering przedszkolny? Domowe jedzenie przekona niejednego malucha.

Najlepsze przedszkole to takie, w którym znajdziemy odpowiednią opiekę, edukację, bezpieczeństwo, ale też smaczne i wartościowe posiłki. Jedzenie musi być najwyższej jakości, ale też różnorodne, powinno uwzględniać upodobania i potrzeby dzieci. Dlatego catering w przedszkolach staje się coraz popularniejszy. - Nasze główne zasady to szczęśliwe brzuszki, zdrowie oraz doskonała komunikacja - przekonuje Sylwia Kuszmar, menadżer firmy cateringowej Kipi Kasza.Coraz więcej rodziców stawia na świadome i racjonalne żywienie dzieci, a przedszkole to bardzo intensywny czas rozwoju dziecka, który musi iść w parze z właściwym odżywianiem. Dlatego tak ważny jest odpowiedni wybór firmy, która zadba o smaczne i wartościowe posiłki w placówce.

- Od 15 lat działamy w branży gastronomicznej, kierując się zasadą: Jedz to, co masz u
siebie, czyli kuchnia polska w pełnym tego słowa znaczeniu. Współpracowaliśmy z placówkami przedszkolnymi - naszym kluczowym i bardzo zadowolonym partnerem jest Niepubliczne przedszkole i żłobek Edu, ale mamy też doświadczenie w pracy z koloniami, obozami, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi, cateringami dla firm, jednocześnie prowadząc restauracje. Od kwietnia tego roku profesjonalnie podeszliśmy do zmiany działalności na - tylko i wyłącznie - firmę cateringową Kipi Kasza. Oferujemy wyżywienie całodzienne, częściowe wyżywienie, dostawy na czas. Bez problemu przyrządzamy posiłki dla dzieci, które mają specjalistyczne diety - mówi Sylwia Kuszmar z firmy cateringowej Kipi Kasza.

Zbilansowane, wartościowe przepisy dla maluchówJak podkreśla, ich misją jest tworzenie zdrowych posiłków, które będą smakowały każdemu maluchowi.

- Posiłki, które podaje się maluchom muszą być zbilansowane i jak najmniej przetworzone. Bardzo ważne jest dla nas, by wykorzystywane składniki były najwyższej jakości. Pamiętamy, by łączyć je ze sobą w sposób przekazywany przez naszych dietetyków, którzy tworzą zbilansowane, wartościowe przepisy - dodaje.
Co ważne, posiłki serwowane najmłodszym muszą uwzględniać specyfikę żywienia - kaloryczność posiłków powinna być odpowiednio zbilansowana, poszczególne dania muszą mieć właściwą zawartość białka, tłuszczów, błonnika, węglowodanów i witamin. Jedzenie powinno być także różnorodne i uwzględniać upodobania dzieci w konkretnym wieku. Kluczowa jest świeżość dań i ich odpowiednia temperatura.

- Posiłki dostarczamy w termosach i profesjonalnych termoboksach zapewniających odpowiednią temperaturę dań. W przypadku braku zaplecza kuchennego w placówce jesteśmy w stanie zapewnić naczynia indywidualne, sztućce oraz ich odbiór. Istnieje możliwość dostosowania menu do indywidualnych preferencji oraz życzeń placówki - wyjaśnia Sylwia Kuszmar.

Domowa kuchnia z dostawą do przedszkolaNie da się ukryć, że rodziców bardzo przyciąga perspektywa domowej kuchni, jednak dla wielu przedszkoli prowadzenie własnej kuchni wiąże się z ogromnymi dodatkowymi kosztami, dlatego warto wspomóc się daniami serwowanymi przez profesjonalną firmę cateringową, szczególnie jeśli oferują domowe posiłki.

- Zapewniamy atrakcyjne i konkurencyjne ceny, które również ustalane są indywidualnie. Jeśli placówka zastanawia się nad wprowadzeniem cateringu, może po prostu zobaczyć jak pracujemy. Zawsze spotykam się z klientami, by mogli przekonać się o naszej jakości, ale też spróbować naszych dań - dodaje.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

Opinie (5)

 • Same ogólniki (2)

  Zbilansowana dieta, różnorodność, doświadczenie. Takie tam wygibasy językowe, niczego nowego się nie dowiedziałam.

  • 14 5

  • i prawie same węglowodany (1)

   na zdjęciach (materiały prasowe). to ile i w jakiej postaci w realu?

   • 5 1

   • Frytki z cateringu

    Nierealna rzecz. Są na zdjęciu, a nie da się dostarczyć dobrych frytek kilkanaście minut po wyjęciu z pieca i po pół godzinie w termoporcie, stojąc w korku. Pozdro dla kumatych.

    • 1 0

 • Polecamy

  W naszym przedszkolu jest catering z kipi kasza i zarówno dziecko jak i my jesteśmy bardzo zadowoleni zawsze świeżo, różnorodnie, a przede wszystkim smakuje jak domowe jedzenie. Polecamy

  • 3 2

 • Domowe posiłki

  Moj syn chodzi do przedszkola,gdzie kipi kasza serwuje posiłki.To bardzo dobre,zdrowe,zawsze urozmaicone domowe jedzenie.

  • 4 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Bufet Włoski w Sheraton Sopot

240 zł
muzyka na żywo, degustacja

Aperitivo Sunday | Czyli 5 godzin hiszpańskiego, nielimitowanego bufetu na 33. piętrze!

199 zł
muzyka na żywo, degustacja

Niedzielne obiady z muzyką na żywo

187 zł
muzyka na żywo

Najczęściej czytane