• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
PATRONAT

Fine Dining Week

Festiwal sztuki restauracyjnej FineDiningWeek® powraca pod hasłem #wHarmonii! Wyjątkowe doświadczenia restauracyjne dostępne są w atrakcyjnej, festiwalowej cenie w niemal 100 najlepszych restauracjach premium w Polsce. Rezerwacje wystartowały na FineDiningWeek.pl.

Doświadczaj #wHarmonii!

Najbliższa edycja festiwalu sztuki restauracyjnej będzie opowieścią o dążeniu do idealnego wyważenia smaków oraz doskonałego balansu pomiędzy tradycją, a nowatorskimi, kulinarnymi doświadczeniami Chefów kuchni, a także o harmonii z naturą poprzez wykorzystanie sezonowych składników najwyższej jakości. FineDiningWeek® to dbałość o kompleksowe doznania gości, obejmujące zarówno aspekt kulinarny, jak i wrażenia estetyczne oraz atmosferę i poziom obsługi.Odkryj mistrzowskie menu!

Festiwal FineDiningWeek® odbędzie się w największych regionach Polski: Krakowie, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu, oraz na Śląsku i w Łodzi. W ramach Festiwalu odwiedzić można najlepsze restauracje premium w Polsce, zarówno klasy fine dining, jak i te aspirujące, w których smak, styl i doświadczenie spotykają się w pełnej harmonii. Swoje wyjątkowe menu przygotuje ponad 100 Restauracji - wśród nich: gdańskie Correze, Butchery&Wine w Gdyni, Zafishowani w Gdańsku oraz L'Entre Villes i Art Bistro by Progres.

Pełna lista Restauracji na FineDiningWeek.pl

Goście Festiwalu mają do wyboru krótszą lub dłuższą ofertę: 3 dania + amuse-bouche + prezent od partnera za 99 zł, 5 dań + amuse-bouche + prezent za 179 zł, oraz większe, rozbudowane menu w cenie powyżej 300 zł, do każdej rezerwacji jest doliczana opłata festiwalowa w wysokości 5,98 zł.


Najlepsze Restauracje w wyjątkowej cenie!

Odkryj harmonię smaku, stylu oraz doświadczeń i rezerwuj już teraz na stronie Festiwalu

Należy wybrać liczbę osób, datę, godzinę oraz jedno z dwóch menu. Każda wizyta w Restauracji podczas Fine Dining Week jest przewidziana na 120 minut.


Rezerwacje: FineDiningWeek.pl

Start sprzedaży: 12 czerwca 2024
Termin Festiwalu: 3 lipca - 11 sierpnia 2024


O FineDiningWeek®:

Festiwal FineDiningWeek® od 2016 roku łączy polskie restauracje klasy premium z prawie 1,5 mln Gości. W Festiwalu co edycję bierze udział prawie 100 restauracji z których każda oferuje menu 3 lub 5-daniowe, stworzone z pasją, oddaniem i kreatywnością, której towarzyszy prezent od partnera, tworząc pełen wachlarz dopełniających się smaków. FineDiningWeek® to troska o kompleksowe doświadczenie Gościa, obejmujące najwyższy poziom kuchnii, wyjątkową gościnność oraz wrażenia estetyczne.

Tegoroczna edycja pod hasłem #wHarmonii odbędzie się w dniach 3 lipca - 11 sierpnia. Rezerwacje startują już 12 czerwca.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    99 - 179 zł
179 pln (5 dań)
99 pln (3 dania)
cze 22

sobota, godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 199 zł
Kup bilet
cze 28

piątek, godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 100 zł
wyprzedane

Opinie 1 zablokowana

Katalog.trojmiasto.pl -Wkrótce otwarcie

Mąka i Kawa

Gdańsk
Doki

Pizzerie

Planowane otwarcie

Lato 2024

Barista i Bambino

Gdańsk
Sucha 37 B

Kawiarnie i herbaciarnie

Planowane otwarcie

lato 2024

Cesky Port

Gdańsk
Targ Sienny 5

Restauracje

Planowane otwarcie

25 czerwca 2024

Najświeższe oceny + dodaj ocenę

Lemur Park 6.0

Place zabaw i małpie gaje
To jest miejsce w Trójmieście, a dokładnie w Rumi, gdzie powinni udać się rodzice z dziećmi. Dzieci mają zajęcie na c... więcej

Wok & Fire Mapka 6.0

Restauracje
Mega pyszna kuchnia, czuć bardzo dobrej jakości składniki. Lokal w niepozornym miejscu Gdyni, ale warto się wybrać i ... więcej

Wok & Fire Mapka 6.0

Restauracje
Bardzo polecam! Pyszne jedzenie, ceny przystępne za bardzo duże porcje pysznego azjatyckiego jedzenia. Warto odwiedzi... więcej

Viva La Pizza Mapka 6.0

Pizzerie
Genialna pizza. Ultra cienka, rozpływa się w ustach. Wysoka jakość składników. Gorąco polecam!