• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
PATRONAT

Fine Dining Week

Festiwal sztuki restauracyjnej FineDiningWeek® powraca pod hasłem #wHarmonii! Wyjątkowe doświadczenia restauracyjne dostępne są w atrakcyjnej, festiwalowej cenie w niemal 100 najlepszych restauracjach premium w Polsce. Rezerwacje wystartowały na FineDiningWeek.pl.

Doświadczaj #wHarmonii!

Najbliższa edycja festiwalu sztuki restauracyjnej będzie opowieścią o dążeniu do idealnego wyważenia smaków oraz doskonałego balansu pomiędzy tradycją, a nowatorskimi, kulinarnymi doświadczeniami Chefów kuchni, a także o harmonii z naturą poprzez wykorzystanie sezonowych składników najwyższej jakości. FineDiningWeek® to dbałość o kompleksowe doznania gości, obejmujące zarówno aspekt kulinarny, jak i wrażenia estetyczne oraz atmosferę i poziom obsługi.Odkryj mistrzowskie menu!

Festiwal FineDiningWeek® odbędzie się w największych regionach Polski: Krakowie, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu, oraz na Śląsku i w Łodzi. W ramach Festiwalu odwiedzić można najlepsze restauracje premium w Polsce, zarówno klasy fine dining, jak i te aspirujące, w których smak, styl i doświadczenie spotykają się w pełnej harmonii. Swoje wyjątkowe menu przygotuje ponad 100 Restauracji - wśród nich: gdańskie Correze, Butchery&Wine w Gdyni, Zafishowani w Gdańsku oraz L'Entre Villes i Art Bistro by Progres.

Pełna lista Restauracji na FineDiningWeek.pl

Goście Festiwalu mają do wyboru krótszą lub dłuższą ofertę: 3 dania + amuse-bouche + prezent od partnera za 99 zł, 5 dań + amuse-bouche + prezent za 179 zł, oraz większe, rozbudowane menu w cenie powyżej 300 zł, do każdej rezerwacji jest doliczana opłata festiwalowa w wysokości 5,98 zł.


Najlepsze Restauracje w wyjątkowej cenie!

Odkryj harmonię smaku, stylu oraz doświadczeń i rezerwuj już teraz na stronie Festiwalu

Należy wybrać liczbę osób, datę, godzinę oraz jedno z dwóch menu. Każda wizyta w Restauracji podczas Fine Dining Week jest przewidziana na 120 minut.


Rezerwacje: FineDiningWeek.pl

Start sprzedaży: 12 czerwca 2024
Termin Festiwalu: 3 lipca - 11 sierpnia 2024


O FineDiningWeek®:

Festiwal FineDiningWeek® od 2016 roku łączy polskie restauracje klasy premium z prawie 1,5 mln Gości. W Festiwalu co edycję bierze udział prawie 100 restauracji z których każda oferuje menu 3 lub 5-daniowe, stworzone z pasją, oddaniem i kreatywnością, której towarzyszy prezent od partnera, tworząc pełen wachlarz dopełniających się smaków. FineDiningWeek® to troska o kompleksowe doświadczenie Gościa, obejmujące najwyższy poziom kuchnii, wyjątkową gościnność oraz wrażenia estetyczne.

Tegoroczna edycja pod hasłem #wHarmonii odbędzie się w dniach 3 lipca - 11 sierpnia. Rezerwacje startują już 12 czerwca.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    99 - 179 zł
179 pln (5 dań)
99 pln (3 dania)

Opinie 1 zablokowana

Katalog.trojmiasto.pl -Wkrótce otwarcie

Nara

Gdynia
Świętojańska 95

Restauracje

Planowane otwarcie

Wkrótce

Najświeższe oceny + dodaj ocenę

Zapiekanka z pieca Classic 5.9

Fast food
Pani Alicja bardzo uśmiechnięta i pomocna w wyborze dodatków. Zapiekanka pyszna,chrupiąca i świeża

Pierogarnia Dziana Dana Mapka 6.0

Pierogarnie
Najlepsze pierogi ️ W połączeniu z przemiłymi ludźmi,którzy tworzą to skromne miejsce, człowiek zawsze jest zawsze uś... więcej

Pierogarnia Dziana Dana Mapka 6.0

Pierogarnie
Najpyszniejsze pierogi!

Pierogi Lwowskie Mapka 6.0

Pierogarnie
Bardzo smaczne jedzenie i klimacik

Najczęściej czytane