• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Sayuri Sushi - azjatyckie smaki na twoim osiedlu

5 stycznia 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
Najlepsze sushi w przystępnej cenie? Sayuri Sushi można odwiedzić też w Gdańsku. Najlepsze sushi w przystępnej cenie? Sayuri Sushi można odwiedzić też w Gdańsku.

Nie wyobrażasz sobie kuchni bez orientalnych smaków, a sushi to jedno z twoich ulubionych dań? Za sprawą właścicieli restauracji Sayuri Sushi, na mapie Gdańska, przy ul. Rakoczego 9Mapka pojawił się nowy lokal, serwujący różnorodne specjały tej jednej z najpopularniejszych kuchni świata. Jest nie tylko smacznie, ale też na każdą kieszeń.Do tej pory w całym kraju działały trzy punkty Sayuri Sushi. O jakości restauracji mogli przekonać się już klienci ze Słupska, Grudziądza i Suwałk. Teraz od kilku tygodni restauracja działa także w Gdańsku - przy ul. Rakoczego 9.

Najlepsze sushi w przystępnej cenie? Sayuri Sushi można odwiedzić też w Gdańsku. Najlepsze sushi w przystępnej cenie? Sayuri Sushi można odwiedzić też w Gdańsku.
- Stawiamy na lokalność, z tego powodu otworzyliśmy punkt nie w turystycznym centrum Gdańska, a na jednym z osiedli na Morenie, to takie "sushi osiedlowe" - tłumaczy Magdalena Fiszer, managerka restauracji Sayuri Sushi.
Nowy lokal w Gdańsku to nie tylko gratka dla fanów kuchni orientalnej, ale też pierwszy "reklamowy" punkt w Trójmieście dla potencjalnych franczyzobiorców.

Azjatyckie smaki na każdą kieszeń- Chcemy pokazać naszym klientom i osobom zainteresowanym tym biznesem, że warto stawiać na różnorodność, że nie ma co się bać nowych smaków, nowych koncepcji, łączenia pewnych aromatów, które mogą się wydawać nietypowe - podkreśla Magdalena Fiszer. - A wszystko to w cenie na naprawdę każdą kieszeń, co myślę, że wyróżnia nas na tle innych restauracji z kuchnią azjatycką - dodaje.
Jak podkreśla, Sayuri Sushi to miejsce gdzie każdy gest i każde słowo ma swoją wagę, a smakami i aromatami trzeba się delektować, niespiesznie smakując kolejne kęsy. To miejsce dla każdego, kto chce choć na chwilę zapomnieć o szalonym tempie codzienności i zanurzyć się w orientalnej atmosferze.

Restauracja może pochwalić się zespołem profesjonalnych kucharzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy skomponowali bogate menu, które pobudzi zmysły, zachwyci smakiem i wyglądem.

Nad bogatym menu pracują wykwalifikowani i doświadczeni kucharze. Nad bogatym menu pracują wykwalifikowani i doświadczeni kucharze.

Obiad, kolacja lunch w domu? A może sushi na szybko? To nie problem!- Dla chętnych dowieziemy nasze sushi do domu - mówi Magdalena Fiszer.
Co więcej Sayuri Sushi posiada własną aplikację lojalnościową do zbierania punktów, które następnie można wymieniać na darmowe rolki lub zestawy pysznego sushi - aplikacja Gastroninja.

- W przyszłości planujemy wprowadzenie możliwości składania zamówień online - zapowiada nasza rozmówczyni.
W Sayuri Sushi mieszane i łączone są orientalne smaki. W Sayuri Sushi mieszane i łączone są orientalne smaki.
To jednak nie wszystko. Właściciele Sayuri Sushi zapraszają także na "szybką przekąskę" w Bunny Handroll. Klienci dostają tam błyskawicznie serwowane najlepszej jakości sushi, jakiego Gdańsk i Sopot jeszcze nie widziały.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Katalog.trojmiasto.pl - Miejsca

 

Wydarzenia

Warsztaty kulinarne dla dzieci

89 zł
warsztaty

Tapas Fiesta & Siesta

muzyka na żywo, degustacja

La Musica Cubana w Olivia Garden

23 zł
muzyka na żywo

Najczęściej czytane