Sklep internetowy z produktami spożywczymi Barbora.pl zawitał do Trójmiasta

Wysoka jakość obsługi, szybka i wygodna dostawa produktów tego samego dnia oraz proklienckie podejście - to wyróżniki marki Barbora.
Wysoka jakość obsługi, szybka i wygodna dostawa produktów tego samego dnia oraz proklienckie podejście - to wyróżniki marki Barbora. mat.prasowe

Oszczędzaj swój czas! Kupuj online 7 dni w tygodniu, z bezpłatną dostawą nawet tego samego dnia. To i znacznie więcej oferuje nowy, internetowy sklep spożywczy Barbora.pl , który udostępnił swoje usługi mieszkańcom Gdańska, Gdyni i Sopotu oraz okolicznych miejscowości.Barbora.pl jest najczęściej wybieranym sklepem spożywczym online wśród mieszkańców krajów bałtyckich. Teraz zakupy mogą w nim robić także mieszkańcy Trójmiasta.

Unikniesz kolejekCodzienne zakupy spożywcze online to świetne rozwiązanie dla każdego, a w szczególności dla tych, którym brakuje czasu lub którzy po prostu nie lubią stać w kolejkach.

Za pośrednictwem strony www.barbora.pl można ich uniknąć, bo wszystko można kupić szybko i bezproblemowo. Oferta sklepu obejmuje szeroki wybór produktów spożywczych oraz artykułów codziennego użytku.Marka oferuje dodatkowo 25 zł zniżki na pierwsze zakupy oraz bezpłatną dostawę do domu tego samego dnia.

Transport zakupów odbywa się specjalnie dostosowanymi do tego celu vanami, wyposażonymi w urządzenia chłodnicze i zamrażarki. To daje gwarancję świeżości przywiezionego towaru.
Transport zakupów odbywa się specjalnie dostosowanymi do tego celu vanami, wyposażonymi w urządzenia chłodnicze i zamrażarki. To daje gwarancję świeżości przywiezionego towaru. mat. prasowe

Bezpłatna dostawa tego samego dniaO przewadze zakupów online nad tymi klasycznymi można by mówić wiele. Ich największą i bezdyskusyjną zaletą jest jednak oszczędność czasu, którego nie trzeba tracić na chodzenie po sklepach. Wystarczy wygodnie usiąść przed ekranem telefonu (zakupy można też zrobić przez aplikację mobilną) lub komputera, a następnie wybrać interesujące nas produkty - niezależnie od pory dnia.

Produkty zamówione do godziny 17:00 kurier Barbora.pl dowiezie pod wskazany adres tego samego dnia. Dostawy realizowane są 7 dni w tygodniu i są bezpłatne. Można też rezerwować preferowane terminy dostaw oraz uzupełniać listę produktów już po zakończeniu transakcji. Minimalna wartość zamówionego koszyka wynosi 100 zł.

Oferty specjalneKorzystając z usług internetowego sklepu spożywczego Barbora.pl można sporo zaoszczędzić w domowym budżecie. Co tydzień kolejne wybrane i ulubione produkty Polaków (TOP 5) są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Promocje sięgają nawet 60 proc. Klienci Barbora.pl mogą też korzystać ze specjalnych zniżek weekendowych.

"Mieszkańcy i goście Trójmiasta zyskają dodatkowy komfort"- Od wejścia na polski rynek konsekwentnie wdrażamy nowe standardy codziennych zakupów spożywczych przez Internet. Wierzymy, że teraz uda nam się do nich przekonać również mieszkańców Trójmiasta i okolic. Wysoka jakość obsługi, szybka i wygodna dostawa produktów tego samego dnia oraz proklienckie podejście to wyróżniki marki Barbora - mówi Andrius Mikalauskas, CEO Barbory w Polsce - Coraz więcej z nas przekonuje się, że zakupy w e-sklepie oszczędzają czas i są wygodniejszym sposobem na szybkie zaopatrzenie się w produkty codziennego użytku. Praca zdalna, zakupy online, wirtualne spotkania i inne nawyki, które przyniosła pandemia, pozostaną z wieloma konsumentami także po tym kryzysie zdrowotnym. Wierzę, że dzięki naszym usługom mieszkańcy i goście Trójmiasta zyskają dodatkowy komfort i wygodę oraz więcej czasu wolnego na spotkania z rodziną czy własne hobby - dodaje.

Sukces w Warszawie, czas podbić TrójmiastoBarbora z sukcesem zadebiutowała w Polsce w styczniu tego roku. Pierwszym miastem, które korzysta z oferty sklepu jest Warszawa oraz tereny aglomeracji warszawskiej. Internetowe zakupy spożywcze robi tam już około 15 tys. mieszkańców, a wielu z nich zostało wiernymi klientami nowej marki.

Na Litwie, Łotwie i w Estonii marka jest największym operatorem e-handlu żywnością oraz artykułami codziennego użytku, znanym z wysokiej jakości obsługi i konkurencyjnych cen. Strategicznym partnerem Barbory i głównym dostawcą towarów w Polsce jest sieć Stokrotka, zarządzana przez Grupę Maxima.

Osoby zainteresowane rozwojem kariery w Barborze w Trójmieście mogą przesyłać swoje aplikacje na adres: logistyka@barbora.pl lub zadzwonić:785 320 115. Aktualnie poszukiwani są pracownicy na stanowisko kuriera.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Wydarzenia

BUFET WŁOSKI Pasta e Vino
BUFET WŁOSKI Pasta e Vino
degustacja
g. 18:00 - 22:30
Sopot, Sheraton
Miesiąc kubański w Oria Magic House
Miesiąc kubański w Oria Magic House
degustacja
wrz 1-13.10
Gdańsk, Oria Magic House
Muzyka na żywo - Restauracja Magiel
Muzyka na żywo - Restauracja Magiel
muzyka na żywo, degustacja
g. 19:00
Gdańsk, Restauracja Magiel

Nowe Lokale

Wkrótce otwarcie