Wiadomości

32. piętro Olivii Star zachwyca nie tylko widokiem

W najwyższym budynku Polski północnej stworzona została przestrzeń, która przyciąga miłośników fotografii, wyszukanych smaków i wyjątkowych wnętrz. Wyniesione 130 metrów ponad ziemię piętro widokowe pozwala dosłownie i w przenośni oderwać się od codzienności i spojrzeć z dystansem na otaczającą rzeczywistość.Twórcom tego wyjątkowego miejsca udała się nie lada sztuka. Jego wnętrza zaciekawiają w równie dużym stopniu, jak zachwycający widok za oknami. Huśtawki pozwalające bujać w obłokach z widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy, stylowa kawiarnia z widokiem na żaglówki płynące po wodach Zatoki Gdańskiej oraz kameralna część z widokiem na starą Oliwę to miejsca, które powodują, że goście tarasu za każdym razem doznają nowych wrażeń i często powracają, aby móc spędzić czas wolny w unikalnym miejscu wysoko ponad ziemią.

Tym bardziej, że jako jedyna w Polsce, przestrzeń tarasu widokowego ma do zaoferowania znacznie więcej niż wnętrza i widok. W restauracji Vidokówka serwowane są potrawy z pieca z regularnie zmienianym menu opartym o sezonowe specjały. W kawiarni skosztować można wyśmienitych, a zarazem cieszących oko tartinek, tortów bezowych czy innych wypiekanych na miejscu deserów.


- Zależało nam na stworzeniu wyjątkowej przestrzeni, która zachwyca pod każdym względem - mówi Agata Grochowska, menedżerka piętra widokowego Olivii Star. I dodaje: - Z dużą satysfakcją odbieramy fakt, że odwiedza nas tak wiele rodzin, które wybierają tę jakościową formę spędzania czasu ponad popularne wcześniej wyjścia do galerii handlowych czy fast foodów. Wprowadziliśmy szereg atrakcji, które powodują, że goście powracają do nas, aby poznać smaki nowego menu, zachwycać się regularnie zmieniającym się widokiem za oknami piętra czy też uczestniczyć w wydarzeniach, które cyklicznie organizujemy. A jest ich sporo i w każdym tygodniu pojawiają się nowe propozycje, zarówno w formie całodziennych atrakcji, jak i wieczornych wydarzeń.
Dla gości piętra widokowego cyklicznie przygotowywane są inne atrakcje. Należą do nich wieczory tematyczne z wykwintnymi koktajlami inspirowanymi sezonowymi owocami, festiwale smaków czy wieczory wypełnione muzyką. Na odwiedzających czekają regularnie wprowadzane promocje, które zachęcają do śledzenia informacji o aktualnościach i wydarzeniach specjalnych.

- Piętro widokowe to jedyna w swoim rodzaju przestrzeń, która doskonale sprawdza się w czasie spotkań z przyjaciółmi, romantycznych kolacji czy spotkań biznesowych. Dodatkowo uruchomiliśmy aplikację, która pozwala skorzystać z dodatkowych profitów. Obsługa restauracji zawsze służy radą, jak z niego korzystać, aby np. uzyskać darmowy wstęp na kolejną wizytę na taras - podsumowuje Agata Grochowska

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (17) 4 zablokowane

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

26

sierpnia

Fine Dining Week Gdańsk,

Rozrywka

Pół wieku prowadziła znaną pasmanterię w Gdańsku
Po 50 latach zamyka się znana pasmanteria
Brzeźno: Żabson dał koncert-niespodziankę na parkingu
Żabson dał koncert-niespodziankę

Kultura

Bałagan z muzyką na ulicach Gdańska - kto ponosi winę?
Muzyka uliczna w Gdańsku: kto winny?
Znamy laureatów Gdańsk Press Photo 2020
Przyznano Gdańsk Press Photo 2020