• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

House of Kaktus

GDAŃSK, ODBIÓR! Rozkręcamy bardzo fajne wydarzenie dla Was! Kontynuujemy ogólnopolską trasę House of Kaktus! W dniach 28-30.06.2024 w godzinach 12:00-20:00 w Forum Gdańsk będziecie mogli odwiedzić wyjątkową, szaloną przestrzeń inspirowaną kultowymi lodami. Będziecie mogli w niej poczuć, usłyszeć i doświadczyć wszystkich elementów, z których składa się Kaktus.

To miejsce, w którym stworzycie niepowtarzalne zdjęcia, nagrania czy materiały na sociale. Na najlepszych content creatorów czekają nagrody: tytuł ambasadora marki, merch oraz zapas lodów Kaktus zupełnie za free!

W tym immersyjnym doświadczeniu Waszym przewodnikiem będzie Kaktus Jeżor, a zwieńczeniem będzie centrum customizacji lodów. Każdy będzie mógł wybrać elementy Kaktusa doskonałego i samodzielnie przygotuje go od ręki. Wbijajcie do naszej strefy po wyjątkowe doświadczenia z wnętrza Kaktusa i stwórzcie swojego własnego custom loda!

To jak, widzimy się?
P.S. Tak, to wszystko za free.

Opinie

Katalog.trojmiasto.pl -Wkrótce otwarcie

Besova

Gdynia
Świętojańska 45/4

Kawiarnie i herbaciarnie

Planowane otwarcie

Wkrótce

Najświeższe oceny + dodaj ocenę

Pierogarnia Dziana Dana Mapka 6.0

Pierogarnie
Pierogi są przepyszne

Pierogi Lwowskie Mapka 6.0

Pierogarnie
Najliepsze pierogi w trojmiescie...️

Restauracja Zafishowani Mapka 2.6

Restauracje
bardzo fajny bar hotelowy rybny , ryby pyszne i zapach ich wszem obecny. Trochę nie miły kierownik sali do swoich pra... więcej

Al Bacio Mapka 6.0

Pizzerie
Top! Pizza i makarony na najwyższym poziomie. Czuć że korzystają z prawdziwych włoskich składników i w dodatku ich ni...

Najczęściej czytane