Wiadomości

Restauracja "Pasjami" - smacznie i rodzinnie w sercu Sopotu

Restauracja "Pasjami" to świetne miejsce na rodzinny obiad, biznesowy lunch czy organizację imprez okolicznościowych.
Restauracja "Pasjami" to świetne miejsce na rodzinny obiad, biznesowy lunch czy organizację imprez okolicznościowych.

Klasyka połączona z elegancją, dogodna lokalizacja, świetna kuchnia i rodzinna atmosfera to cechy każdej uznanej restauracji. Takim miejscem w Trójmieście jest restauracja "Pasjami" w hotelu Rezydent, która już na stałe wpisała się na kulinarną mapę Sopotu.Restauracja "Pasjami..." to miejsce, które mieszkańcom Sopotu jest doskonale znane. Klasyczny budynek Hotelu Rezydent, w którym mieści się restauracja, jest już stałą wizytówką miasta, a dla wielu miejscem biznesowych i rodzinnych spotkań, na co niewątpliwie wpływa dogodna lokalizacja w niedalekiej odległości od dworca i głównej arterii miasta - ul. Monte Cassino.

- Od wielu lat w naszej restauracji organizujemy Bufety Niedzielne, które świetnie sprawdziły się jako formuła świętowania rodzinnych uroczystości - urodzin, chrzcin czy przyjęć komunijnych - mówi Krzysztof Rybacki, kierownik restauracji. - Już od 19 lipca ta oferta będzie ponownie dostępna dla naszych gości. Ze względów bezpieczeństwa w nieco zmienionej formie obsługi bufetu, ale w tym samym, znanym już i lubianym asortymencie dań i napojów.


Jedną z dodatkowych propozycji jest Menu degustacyjne, w którym do skosztowania jest pięć dań: przystawka, zupa, danie główne mięsne i rybne oraz deser. Cena zestawu to 130 zł za osobę.

- To świetna formuła zarówno na rodzinną czy biznesową kolację, ale również na upominek w formie voucheru. Ciekawe oferty dostępne są również na letnim tarasie restauracji: sezonowe specjały, takie jak truskawki na gorąco z miętą i lodami waniliowymi, mule duszone w śmietanie czy też specjalna promocja dwudaniowego lunchu w godz. 13-16 - dodaje Krzysztof Rybacki.
"Pasjami..." to również doskonałe miejsce do organizacji przyjęć okolicznościowych, zwłaszcza wesel.

- Organizujemy przyjęcia weselne do 80 osób, a dla par preferujących bardziej kameralną formułę przygotowaliśmy propozycję obiadu weselnego. Niewątpliwie ogromną zaletą restauracji jest jej unikalna aranżacja wnętrza, która niejako odciąża Parę Młodą z konieczności zapewnienia dodatkowych dekoracji. Ponadto tuż obok hotelu znajduje się kościół Św. Jerzego, co pozwala nowożeńcom optymalnie połączyć czas ceremonii i przyjęcia dla gości - dodaje Monika Witkowska, koordynator wesel i bankietów. - Wisienką na torcie jest Apartament Sopocki, w którym nocleg młode pary otrzymują w prezencie od hotelu. Sesje zdjęciowe z tego miejsca są wyjątkowo urocze. Oczywiście, w obecnej sytuacji epidemiologicznej, zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa, zgodnie wymogami certyfikacji All Safe nadawanej przez Bureau Veritas.
Restauracja "Pasjami..."
Sopot, pl. Konstytucji 3 Maja 3Mapka
tel. 58 55 55 904
e-mail: HB711-FB@accor.com.
Oferta weselna i restauracyjna: weselewsopocie.pl oraz restauracjapasjami.pl


* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

25

września

27

września

Bakalie Jesienne Gdańsk, Plenum

Rozrywka

Planszówki, konsole i Virtual Reality. Graj w gry w Trójmieście
Graj w gry w Trójmieście
Gdańszczanin nakręcił film o Moleście Ewenement. "Skandal" wkrótce w kinach
Gdańszczanin nakręcił film o Moleście

Kultura

Interwencja strażaków w Teatrze Wybrzeże
Interwencja strażaków w Teatrze Wybrzeże
Jasmeno: elektroniczne brzmienia "trójmiejskiego Depeche Mode"
Zespół z elektronicznym "pazurem" lat 70.