• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Warsztaty kulinarne (steki)

Nauczycie się podstawowych cięć steków i ich różniących się smaków, jak najlepiej przygotować inne kawałki mięsa. Zobaczycie jak przygotować steka wedle upodobań- rare, medium rare i well done- na podstawie czasu obróbki mięsa, dotyku czy temperatury.

paź 7

sobota, godz. 17:00

bilety 270 zł
paź 14

sobota, godz. 15:00 - 18:00

Gdańsk Wrzeszcz,
bilety 229 zł
Dowiecie się jak uzyskać najlepsze rezultaty przy użyciu piekarnika, patelni i grilla i dlaczego mięso musi odpocząć przed podaniem. Nauczycie się jak przygotować najlepsze dodatki do steków (sosy w wersji na zimno, na ciepło i fresh)

Przygotujemy:
1. Shoulder
2. Bavette
3. T-Bone
4. Rib Eye

Ciekawe sosy i dodatki:
ziołowa salsa z chrzanem, sos bearnaise, sos pieprzowy, kremowy sos z whisky, orientalne chimichurri, salsą chipotle, pieczone bataty z majonezem cytrusowym, ziemniaki Colcannon, puree z pieczonej pietruszki, sałatka z pieczonych boczniaków, sałatka z kukurydzy, ogórków z sosem z maślanki, sałatka z grillowanych szparagów i boczniaków, jarmuż z miętą, dresingiem z orzechów ziemnych.

Podczas warsztatów pracujemy indywidualnie, są jednak potrawy, które wymagają więcej czasu (wtedy dzielimy się na małe grupy).

Opinie

Katalog.trojmiasto.pl -Wkrótce otwarcie

Rednek

Gdańsk
Myśliwska 102

Burgery

Planowane otwarcie

3 października 2023

Najświeższe oceny + dodaj ocenę

Pizzeria Karwinianka Mapka 6.0

Pizzerie
Najlepsza Pizzeria w okolicy.

Ristorante Sempre Sopot Mapka 6.0

Pizzerie
Stoliki ciasno ustawione porcje skandalicznie małe lazania porcja dla dziecka cena powyżej pięćdziesięciu złotych nig... więcej

Miasto Aniołów Mapka 2.9

Kluby, dyskoteki
Postanowiłyśmy z koleżankami wybrać się na babski weekend. Na wieczorne wyjście wybrałyśmy klub "Miasto aniołów&... więcej

Na Okrągło Mapka 6.0

Pizzerie
Moja ulubiona pizzeria. Świetne ciasto, dobre jakościowe składniki. Pizza idealna