• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Wine-o-Clock: Eksploracja Smaków w Marisco Restaurant Part.1

Wine-o-Clock: Eksploracja Smaków w Marisco Restaurant Part.1 Dołącz do nas na niezapomnianą degustację. Rozkoszuj swoje zmysły podczas smakowania doskonałych win i kulinarnych przysmaków. Gwarantujemy rozpieszczenie Twoich kubków smakowych oraz zapoznanie się z naszą kuchnią w ciągu jednej nocy! 

lip 23

wtorek, godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 80 zł
  
Wybór win: Starannie dobraliśmy wina  premium dedykowane przygotowanym potrawom. Dobór ten z pewnością przełamie schematy oraz  dopełni wachlarz smaków serwowanych przez naszego wyjątkowego szefa kuchni.  

Szef kuchni - specjalnie  skomponował pięciodaniowe menu, które idealnie  uzupełni bukiet smaków zawartych w winie, które będziemy serwować. Każde danie jest starannie  przygotowane, aby wzmocnić smak win, tworząc  harmonijne doznania kulinarne, których nie  zapomnisz przez długi czas  

Wszystko to, niewątpliwie spowoduje przyjemne wrażenie poznania różnych zakątków Hiszpanii. Ale nie tylko Poznasz sposób wytwarzania win, ich unikalne cechy, ciekawostki związane z ich  parowaniem, jak i ich historie. A jest o czym mówić, ponieważ stawiamy na jakość - wina są sprowadzane specjalnie do naszej restauracji. Proces degustacji? Tutaj możesz liczyć na  naszego sommeliera. Wciągniemy Cię w grę zmysłów starannie przygotowanym, wydarzeniem. Oczywiście hiszpańska będzie również atmosfera, a to świetna okazja do poznania nowych osób podzielających Twoje pasje. 

Jednakże nie mogliśmy zdradzić wszystkiego Dla naszych specjalnych Gości przygotowaliśmy równie specjalną, pyszną niespodziankę! 

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym  koneserem wina, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z winem, obiecujemy noc wyrafinowanego smaku i zabawy.  
Nie przegap tej okazji, by delektować się i dzielić z  bliskimi piękniejszymi doświadczeniami w życiu w  Naszej restauracji. 

Zarezerwuj bilety już dziś i wznieś kieliszek na  niezapomniany wieczór!  
#WineTasting #FineDining #WineLovers  #CulinaryExperience #ElegantEvening
Zapraszamy do dokonywania rezerwacji telefonicznie lub mailowo 
+48 512 228 100    biura@mariscorestaurant.pl

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  259 zł
 • Kontakt
  512-228-100
I pula (do 25.09) - 239 zł/os! 
II pula (po 25.09) - 249 zł/os. 
III pula (w dniu wydarzenia) 259 zł/os. 

* Przy dokonaniu rezerwacji na dwie osoby cena  wynosi 450 zł 
* Pamiętajcie, że jeśli z jakiegoś powodu nie będziecie mogli uczestniczyć z nami podczas tej podróży, informując Nas najpóźniej w  dniu wydarzenia o zaistniałej sytuacji, zapłaconą kwotę wymieniamy na voucher do naszej restauracji.

Opinie

Katalog.trojmiasto.pl -Wkrótce otwarcie

Nara

Gdynia
Świętojańska 95

Restauracje

Planowane otwarcie

Wkrótce

Najświeższe oceny + dodaj ocenę

UMAM Grobla Mapka 6.0

Cukiernie i piekarnie
Polecam cukiernie https://umam.pl/ ładne miejsce, dobra kawka i przepyszne ciastka fajnej wielkości. Torty na zamówie... więcej

Pierogi Lwowskie Mapka 6.0

Pierogarnie
Mhm... Delikatne ciasto, super środek, pyszne pierogi!!!

Kapitan Cook Mapka 5.6

Restauracje
Byłam wczoraj na dyskotece i m8ałam przyjemność zjeść przepyszną kolacje. Wszystko świeżutkie , doskonale doprawione ... więcej

Pierogi Lwowskie Mapka 6.0

Pierogarnie
Najliepsze pierogi w trojmiescie!

Najczęściej czytane