stat
Impreza już się odbyła

Barowe Rozmowy, czyli Mała Sztuka w twoim domu

Wszyscy wiemy jak wygląda sytuacja i nie wiadomo kiedy możemy spodziewać się jakiejkolwiek poprawy. Dlatego przy ogólnej tęsknocie, wychodzimy naprzeciw i chcemy dać Wam namiastkę siedzenia przy barze w Małej Sztuce, gdy będziecie siedzieli na kanapach, fotelach, leżeli w łóżkach czy też robili cokolwiek innego. Serio, możecie robić cokolwiek, wyjątkowo my nic nie będziemy widzieli.

Ale zaraz, na czym to będzie polegało?

Dwa razy w tygodniu, będziemy prowadzili dla was live stream'y na Facebooku z luźnymi pogadankami o wszystkim i niczym. Po naszej stronie będą zwykle dwie osoby, każda ze swoim ulubionym drineczkiem, opowiadająca głupotki oraz dająca wam tonę uśmiechu w tych ciężkich czasach. Pytania i interakcje z Waszej strony oczywiście mile widziane!

Pierwszy live, już w ten piątek 3.04.2020 o godzinie 20.00. Sancho i Bartoszek, będą na Was czekali, tak jak zawsze czekają na Was w Małej Sztuce. Dlatego tym razem wyjątkowo, zaopatrzcie się sami w coś do picia, a my zadbamy o resztę.

O każdych kolejnych live'ach będziemy informowali w tym wydarzeniu oraz na stronie Małej Sztuki. Dlatego zachęcamy do śledzenia, aby nie przegapić niczego.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wkrótce otwarcie

Szmaragdowa Café

Gdynia
Świętojańska 70/1

Kawiarnie i herbaciarnie

Planowane otwarcie

Nowa lokalizacja - otwarcie koniec roku 2020

Najświeższe oceny + dodaj ocenę

Gastronomia Serwis Kolba Mapka 3.8

Bary
To mogłoby być bardzo fajne miejsce, niestety pani z obsługi bardzo niemiła. Ogromny minus za brak mleka bez laktozy ... więcej

Chleb i Wino Mapka 6.0

Jedzenie na telefon
Bardzo mile spędzony czas w Restauracji Chleb i Wino. Profesjonalna i uśmiechnięta obsługa, przepyszne jedzenie oraz... więcej

Chleb i Wino Mapka 6.0

Jedzenie na telefon
Profesjonalna obsługa, szybka dostawa, polecam ;)

Chleb i Wino Mapka 6.0

Jedzenie na telefon
Przepyszne jedzonko, czas oczekiwania krótki, pomino tego, że zamawialiśmy w porze obiadowej. Wszystko starannie zapa... więcej