stat
Impreza już się odbyła

Barowe Rozmowy, czyli Mała Sztuka w twoim domu

Wszyscy wiemy jak wygląda sytuacja i nie wiadomo kiedy możemy spodziewać się jakiejkolwiek poprawy. Dlatego przy ogólnej tęsknocie, wychodzimy naprzeciw i chcemy dać Wam namiastkę siedzenia przy barze w Małej Sztuce, gdy będziecie siedzieli na kanapach, fotelach, leżeli w łóżkach czy też robili cokolwiek innego. Serio, możecie robić cokolwiek, wyjątkowo my nic nie będziemy widzieli.

Ale zaraz, na czym to będzie polegało?

Dwa razy w tygodniu, będziemy prowadzili dla was live stream'y na Facebooku z luźnymi pogadankami o wszystkim i niczym. Po naszej stronie będą zwykle dwie osoby, każda ze swoim ulubionym drineczkiem, opowiadająca głupotki oraz dająca wam tonę uśmiechu w tych ciężkich czasach. Pytania i interakcje z Waszej strony oczywiście mile widziane!

Pierwszy live, już w ten piątek 3.04.2020 o godzinie 20.00. Sancho i Bartoszek, będą na Was czekali, tak jak zawsze czekają na Was w Małej Sztuce. Dlatego tym razem wyjątkowo, zaopatrzcie się sami w coś do picia, a my zadbamy o resztę.

O każdych kolejnych live'ach będziemy informowali w tym wydarzeniu oraz na stronie Małej Sztuki. Dlatego zachęcamy do śledzenia, aby nie przegapić niczego.

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Wkrótce otwarcie

Pizza&Pasta Napoli Gdynia

Gdynia
10 Lutego 11

Pizzerie

Planowane otwarcie

sierpien 2020

Najświeższe oceny + dodaj ocenę

Napoli 6.0

Pizzerie
Miejsce, w którym każdy znajdzie coś prysznego dla siebie. Świetna pizza i miła obsługa, czekam z niecierpliwością na...

Santa Cafe 6.0

Kawiarnie i herbaciarnie
Bardzo miła kawiarnia z klimatem pyszna kawa i rewelacyjne ciasta :)

Neon 5.5

Restauracje
Miejsce polecili mi znajomi i nie zawiodłem się - wszystko się zgadzało z ich zapowiedziami. Karta dań wygląda ciekaw... więcej

Secretariat 6.0

Restauracje
Wielokrotnie korzystamy rodzinnie. Fajne miejsce zarówno na imprezę okolicznościową, rodzinny obiad czy obiad bizneso... więcej