stat
Impreza już się odbyła

Cupping/ CoffeeLab/ Jacek Zieniewicz

W lutym wyruszamy w podróż razem z Coffeelab. Warszawska palarnia kawy, której początki sięgają 2012 roku zaczynała od małego pieca, a pierwszym head roasterem był Krzysztof Szkutnik.

lut 29-1.03

sobota - niedziela, godz. 12:00

Pomlewo,

w każdą niedzielę (do 01.03), godz. 10:00 - 15:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
ulgowy 17 zł
Pierwszy rok działania to przede wszystkim eksperymenty i poszukiwanie wizji rozwoju marki. Wszystko zmieniło się z chwilą zakupu 2 piecy marki Giesen, które pozwoliły dopracować profile kaw i osiągnąć stabilny i wysoki poziom. Do teamu w tamtym czasie dołączył Rafał Kaniewski jako roaster, zaowocowało to rozbudowaniem portfolio kaw segmentu specialty i ugruntowaniem pozycji na rynku. Następnie do palarni dołączył Wojciech Rzytki, wnosząc dozę konsekwencji oraz stabilizując tym samym pracę palarni. Dziś to on jest head roasterem.

Lutowy cupping poprowadzi Jacek Zieniewicz:
Człowiek, któremu początkowo przymusowa praca w kawiarni rodziców zapoczątkowała wielką miłość do kawy. Teraz ta pasja zajmuje mu aż 3/4 jego czasu ponieważ poza palarnią przejmuje też czasem stery w kawiarniach.

Resztę doby poświęca zgłębianiu wiedzy o piwie i słuchaniu muzyki elektronicznej. W Coffeelab Jacek zaraża innych swoim entuzjazmem do kawy czyli zajmuje się szkoleniami, cuppingami oraz pracuje na eventach, gdzie mimo zmęczenia, z uśmiechem opowiada o kawie, obróbce czy też metodach jej parzenia.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Wkrótce otwarcie

Al Dente

Sopot
Grunwaldzka 8-10

Restauracje

Planowane otwarcie

luty 2020

Restauracja Felicia

Gdańsk
Ogarna 11/12

Restauracje

Planowane otwarcie

zima 2020

Manekin

Gdynia
Zygmuntowska 4

Naleśnikarnie

Planowane otwarcie

Wiosna 2020

Najświeższe oceny + dodaj ocenę

Domino's pizza 3.6

Pizzerie
Obsługa jest spoko i pizza ale...ten ich sos to istna masakra. Syf.... Jak by ktoś zmielił plastik z ...nawet wstyd ...

Zurna 2.2

Restauracje
Po dłuższej przerwie odwiedziłam znowu to miejsce i niestety okazalo sie ono ogromnym rozczarowaniem. Jakość potraw z... więcej

Moje Miejsce 6.0

Restauracje
Super Klimat, pyszne duże porcje i bardzo przystępne ceny. Polecam z całego serca.

Ducha 66 5.7

Restauracje
Najlepsze żeberka w Trójmieście (choć ostatnio zniknęły z menu.. - podobno mają wrócić na wiosnę), genialnie pyszny s... więcej