stat
Impreza już się odbyła

Dzień Ryby

Pokazy kulinarne z rybami w roli głównej, prezentacja zalet płynących ze spożywania ryb, wskazówki dotyczące zdrowego żywienia, a także możliwość zakupu ryb morskich i słodkowodnych od rybaków to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na wszystkich, którzy wezmą udział w Dniu Ryby. Wystarczy przyjść na Targ Rybny w Gdańsku w sobotę, 24 września 2016 r., aby poczuć prawdziwie morski klimat.

13 - 28 stycznia 2022, godz. 11:00 - 14:00

bilety 1 zł
cze 1-3

środa - piątek

Gdańsk,
Dzień Ryby jest wydarzeniem promującym tradycje rybackie, rybołówstwo, a także bogactwo zasobów naturalnych województwa pomorskiego. To doskonała okazja do spróbowania kulinarnych specjałów przyrządzonych z ryb w sposób tradycyjny, poszerzenia wiedzy dotyczącej walorów zdrowotnych ryb, a także możliwość zakupu świeżych i wędzonych ryb morskich i słodkowodnych bezpośrednio od rybaków.

Wydarzenie, na które zaprasza Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego, wpisuje się w tradycje rybactwa i rybołówstwa naszego regionu oraz politykę rozwoju województwa.

Dzień Ryby poprzedzi konferencja pt. "Perspektywy rozwoju rybołówstwa i gospodarki rybackiej w województwie pomorskim", która odbędzie się w piątek, 23 września w Sali Okrągłej im. Lecha Bądkowskiego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

Podczas tego spotkania zostaną omówione możliwości i zasady wykorzystywania środków finansowych w ramach PO "Rybactwo i morze". Poruszona zostanie również tematyka dotycząca szkód wyrządzanych przez kormorany. Uczestnicy konferencji postarają się omówić perspektywy rozwoju gospodarki morskiej i śródlądowej dla województwa pomorskiego.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wkrótce otwarcie

Dzika Pszczoła

Gdańsk
Długie Ogrody 8

Kawiarnie i herbaciarnie

Planowane otwarcie

Wkrótce

Hokkaido

Gdańsk
Długa 47/49

Sushi

Planowane otwarcie

Luty 2022

Mielżyński

Gdańsk
Narzędziowców

Restauracje

Planowane otwarcie

marzec 2022

Najświeższe oceny + dodaj ocenę

Treinta y tres Mapka 2.8

Restauracje
Duże rozczarowanie. Dania poprawnie przygotowane ale przeciętne, bezpieczne, bez jakiegokolwiek zachwytu. Obsługa zde... więcej

Chinkalnia Mapka 6.0

Restauracje
Smacznie oraz klimatycznie, restauracja ma swój urok. Obsługa miła i pomocna.

KFC Mapka 1.0

Fast food
Od pół roku nie mają lodów i shake'ów, bo maszynę mają wiecznie zepsutą, to jakaś kpina

Restauracja Malika Mapka 5.8

Restauracje
Warto spróbować coś innego niż pierogi i schabowy. Wybrane dania były smaczne, obfite. Podane stosunkowo szybko. Obsł... więcej