stat
Impreza już się odbyła

Dzień Ryby

Pokazy kulinarne z rybami w roli głównej, prezentacja zalet płynących ze spożywania ryb, wskazówki dotyczące zdrowego żywienia, a także możliwość zakupu ryb morskich i słodkowodnych od rybaków to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na wszystkich, którzy wezmą udział w Dniu Ryby. Wystarczy przyjść na Targ Rybny w Gdańsku w sobotę, 24 września 2016 r., aby poczuć prawdziwie morski klimat.

w każdy poniedziałek (od 10.08.2020 do 02.08.2021), godz. 19:00

Wstęp wolny
sie 11-14

wtorek - piątek, godz. 10:00

Wstęp wolny
Dzień Ryby jest wydarzeniem promującym tradycje rybackie, rybołówstwo, a także bogactwo zasobów naturalnych województwa pomorskiego. To doskonała okazja do spróbowania kulinarnych specjałów przyrządzonych z ryb w sposób tradycyjny, poszerzenia wiedzy dotyczącej walorów zdrowotnych ryb, a także możliwość zakupu świeżych i wędzonych ryb morskich i słodkowodnych bezpośrednio od rybaków.

Wydarzenie, na które zaprasza Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego, wpisuje się w tradycje rybactwa i rybołówstwa naszego regionu oraz politykę rozwoju województwa.

Dzień Ryby poprzedzi konferencja pt. "Perspektywy rozwoju rybołówstwa i gospodarki rybackiej w województwie pomorskim", która odbędzie się w piątek, 23 września w Sali Okrągłej im. Lecha Bądkowskiego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

Podczas tego spotkania zostaną omówione możliwości i zasady wykorzystywania środków finansowych w ramach PO "Rybactwo i morze". Poruszona zostanie również tematyka dotycząca szkód wyrządzanych przez kormorany. Uczestnicy konferencji postarają się omówić perspektywy rozwoju gospodarki morskiej i śródlądowej dla województwa pomorskiego.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Wkrótce otwarcie

Pizza&Pasta Napoli Gdynia

Gdynia
10 Lutego 11

Pizzerie

Planowane otwarcie

sierpien 2020

Najświeższe oceny + dodaj ocenę

Secretariat 6.0

Restauracje
Wielokrotnie korzystamy rodzinnie. Fajne miejsce zarówno na imprezę okolicznościową, rodzinny obiad czy obiad bizneso... więcej

MORA bistro 5.8

Bistro
Miejsce, które uzależnia pysznie, miło i przyjemnie

Ognisty Piec 1.0

Pizzerie
zamówiłam pizę z salami i miałam chyba pecha,to była bardzo cienka "podeszwa" ani ugryżć ani ukroić,bardzo cienka war... więcej

Secretariat 5.8

Restauracje
Lokal na uboczu. Dobrze dobrana aranżacja wnętrza. Menu wyszukane i dobre.