• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Degustacja win: 4 kieliszki szampana

Jak szaleć, to szaleć! Długi czerwcowy weekend wydaje się być idealnym momentem, żeby trochę zabalować i otworzyć 4 butelki szampana, a przy tym nieco bardziej poznać winny świat. Opowiemy o tym dlaczego szampan stał się światowym fenomenem, dlaczego ceny butelek mogą osiągać tak wygórowane kwoty,  jak przebiega produkcja szampana i dlaczego jest wyjątkowa.

paź 13

piątek, godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 330 zł
paź 20

piątek, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 65,00 zł
W trakcie degustacji pokażemy 4 szampany:
-Moutard, Champagne, Champ Persin brut
-Moutard, Champagne, Prestige brut
-Moutard, Champagne Prestige Rose, brut
-Moutard Champagne, Cuvee des 2 soeurs, brut nature

W czasie spotkania oprócz wina na stole znajdą się oliwki, pieczywo z rzemieślniczej piekarni, oliwa, ocet balsamiczny, woda.

Czas trwania degustacji: 1,5 2 godzin.

* w związku z długim weekendem czerwcowym zastrzegamy prawo do odwołania degustacji, jeżeli nie zbierze się grupa min. 10 uczestników. Informację o odwołaniu podamy 05.06;  w przypadku odwołania degustacji pieniądze zostaną zwrócone na konto.

Cykl 4 kieliszki z...
W każdy piątek o 19:30 będziemy spotykać się w naszym sklepie na Małym Kacku, by spróbować 4 różnych win. To cykl swobodnych spotkań przy winie - na luzie i bez spiny. W czasie degustacji oprócz wina na stole znajdą się oliwki, pieczywo z rzemieślniczej piekarni, oliwa, ocet balsamiczny, woda. Przez 1,5-2 godzin będziemy Wam opowiadać o tych winach, wskazywać różnicę pomiędzy nimi i odpowiadać na Wasze pytania. Stół pomieści 12 osób, więc w takiej grupie będziemy spędzać czas. Co tydzień zapraszamy na inny region lub szczep!


Bilety znajdziesz w linku poniżej

Opinie

Katalog.trojmiasto.pl -Wkrótce otwarcie

Rednek

Gdańsk
Myśliwska 102

Burgery

Planowane otwarcie

3 października 2023

Najświeższe oceny + dodaj ocenę

Niezły Młyn! Pizzeria Mapka 6.0

Pizzerie
Jednym słowem pychotka i super obsługa

La Kabana Mapka 6.0

Restauracje
Polecam bardzo smacznie

Blisko Sopot Mapka 6.0

Kawiarnie i herbaciarnie
Bylem, widziałem, zjadłem, wypiłem i ..... jestem zachwycony. Rzadko się spotyka tak młodych ludzi z taką pasją do sw... więcej

Cacko pizza. Mapka 1.0

Pizzerie
Zachęcony wybitnymi ocenami namówiłem znajomych na wyprawę do Cacko. Pierwszy zgrzyt to absolutny brak miejsc parking... więcej