stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Restaurant Week (3 opinie)

 • Kalendarz
  21 - 30 października 2016
 • Lokalizacja
  Trójmiasto
 • Bilety
  39

Już od 29.09. startują oficjalne Rezerwacje na Festiwal najlepszych Restauracji Restaurant Week! Goście za pośrednictwem strony internetowej www.restaurantweek.pl będą mogli zarezerwować starannie przygotowane, trzydaniowe doświadczenie restauracyjne w festiwalowej cenie 39 zł. Jesienna edycja Trójmiasto Restaurant Week poświęcona jest towarzyskości. Odbędzie się w dniach od 21 do 30 Października.

W Festiwalu wezmą udział najlepsze i najbardziej uwielbiane przez Gości Restauracje w Trójmieście, czyli: Bliżej, Cały Gaweł, COCO, Delmonico Gdańsk, Delmonico Sopot, Fidel, Główna Osobowa, INK (Hotel PURO), La Fortuna, Lobster, Malika, Morze Wina, Numero1, On/Off, Panaya, Panorama, Przystanek Orłowo, Serio, Świnka w trawce pod jabłonką, Czarna Owca, Eliksir, Magiel.

Regularne i zdrowie odżywianie od dawien dawna kojarzone jest ze zdrowym, długim i szczęśliwym życiem. Tymczasem najnowsze badania wskazują, że dla długiego i zdrowego życia ważne są nie tyle zdrowie posiłki, co spożywanie ich z bliskimi. Poczucie samotności negatywnie wpływa na stan zdrowia, a dobre relacje z innymi sprawiają, że jesteśmy szczęśliwsi i zdrowsi. Podczas, gdy "zdrowa dieta" wciąż nie została zdefiniowana, podtrzymywane zdrowe relacje w rodzinie i z przyjaciółmi wskazywane są jako fundament szczęścia i zdrowia również przez Papieża Franciszka.

Jak pokazują np. omawiane szeroko także w polskich mediach badania kanadyjskiej badaczki Susan Pinker "osoby towarzyskie, które spotykają się regularnie w stałym gronie, choćby po to, żeby coś zjeść i poplotkować, mają większe szanse na dłuższe życie niż te, które rzuciły palenie, schudły czy regularnie ćwiczyły". Na szczęście jak pokazują badania i raporty opisujące polskie restauracje, Polacy coraz częściej i chętniej spędzają wolny czas z bliskimi, znajomymi i współpracownikami przy restauracyjnych stołach.

W związku z powyższymi informacjami, ideą przewodnią jesiennego festiwalu zostało hasło "Towarzyskość to zdrowie!". Festiwal jest idealną okazją, aby odwiedzić najlepsze Restauracje w naszym mieście, spotkać się w nich z Bliskimi i spędzić wyjątkowy czas przy stole. Aby jeszcze bardziej rozbudzić polską towarzyskość, organizatorzy promują liczniejsze wspólne wyjścia na Festiwal. Przy Rezerwacji 8-osobowego stolika ósmy Gość odwiedza Restaurację za darmo. W ramach Festiwalu odbędzie się także przedsprzedaż książki kucharskiej "Najlepsze PRZEPISY Najlepszych RESTAURACJI", która już w listopadzie ukaże się nakładem festiwalowego wydawnictwa.

Towarzyskość do zdrowie. Bądźmy więc towarzyscy i chodźmy do Restauracji!

Rezerwacje i najważniejsze daty:
28.09.2016 Otwarcie Rezerwacji dla posiadaczy Kont Gościa.
29.09.2016 Otwarcie Rezerwacji dla szerokiej publiczności.
21-30.10.2016 Festiwal najlepszych Restauracji Trójmiasto Restaurant Week 2016.

Przeczytaj także

Opinie (3) 1 zablokowana

 • a Eliksir gdzie?

  Chyba zapomnieli Państwo wspomnieć o restauracji Eliksir która rok temu wygrała na terenie trójmiasta i w tym roku również biorą udział.

  • 3 1

 • Co to za restauracje? (1)

  Nie wiem kto dokonał wyboru tych restauracji, ale zdaje się, że są to miejsca które wymagają reklamy.

  • 0 9

  • wydaje mi sie ze to restauracje sie zglaszaja a nie ktos je wybiera

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wkrótce otwarcie

Yoho Sushi Bar&Restaurant

Gdynia
al. Zwycięstwa 256

Sushi

Planowane otwarcie

Lato 2021

Kali Orexi

Gdańsk
Klonowa

Fast food

Planowane otwarcie

lato 2021

Mielżyński

Gdańsk
Narzędziowców

Restauracje

Planowane otwarcie

koniec roku 2021

Najświeższe oceny + dodaj ocenę

Lody Włoska Robota Mapka 2.8

Lodziarnie
Niedługo po otwarciu poszłam przetestować lody z tej lodziarni i muszę powiedzieć, że mnie nie zachwyciły. Może to kw... więcej

Pracownia Sushi Jerry Ruko Mapka 6.0

Sushi
Jedzenie świeże i smaczne, szybki dowóz, polecam!

Riccardo pizzeria Mapka 6.0

Pizzerie
Rewelacja! Najlepsza Pizza i szczerze polecam.

Riccardo pizzeria Mapka 6.0

Jedzenie na telefon
Pyszna pizza, ciepła, miło i szybko dostarczona :) Za każdym razem. Szczerze polecam. Krewetki rewelacja.