stat
Impreza już się odbyła

To Ostatnia Niedziela: Targ Śniadaniowy i Otwarcie Publicznej

Nie bez przyczyny Dolne Miasto było nazywane Dzielnicą fabrycznych kominów. Już w XIX wieku zaczęły powstawać tutaj przemysłowe zabudowania, które na długo miały nadać tej części Gdańska robotniczy charakter. Nowe czasy przyniosły nowe wyzwania, stąd szerokie zjawisko modernizacji i rewitalizacji. Przyłączamy się do niego, zapisując z szacunkiem nową kartę w historii Amsterdamu północy i otwieramy gastronomiczną wizytówkę tego miejsca w Królewskiej Fabryce Karabinów.

Relacja z imprezy

Jeszcze niecałe dwieście lat temu produkowana była tu broń dla kajzerowskich wojsk, teraz produkowane będą kulinarne doznania. Tchniemy drugie życie w Fabrykę, organizując na jej dziedzińcu targ śniadaniowy i brunchowy pod gołym niebem z udziałem miejscowych pasjonatów dobrej kuchni.

Podczas To ostatnia niedziela będą z nami:

ŁĄKA BAR
Azja w klimacie berlińskiego Kreuzbergu)

Nie/mięsny
Aromaty i kolory Bliskiego Wschodu)

Spożywczy Food & Drinks
Wyjątkowe dania tradycyjnej kuchni polskiej wzbogacone finezją wielokrotnie nagradzanego szefa kuchni Adama Woźniaka.

Publiczna
To nie tylko kawiarnia z najwyższej jakości kawą i domowymi wypiekami to spot dla Ciebie i Twoich bliskich.

Grupa ARCHE
Nasi nowi sąsiedzi przygotują dla Was naturalne niespodzianki na swoim stoisku oraz sporo informacji o swoich planach związanych z projektem Arche Hotel Dwór Uphagena.

Informacja o kolejnych wystawcach już wkrótce.

To ostatnia niedziela stanie się także okazją do premiery. Swoje drzwi otworzy kawiarnia Publiczna, za którą odpowiada ekipa Salon Fryzur Męskich, która od lat definiuje barberski fach na trójmiejskiej scenie. To będzie ich debiut w całkiem nowej odsłonie.

Razem stworzymy historię. Ze smakiem. Połączymy ducha retro z nowoczesnym stylem spędzania wolnego czasu oraz lokalny koloryt z kulinarną podróżą w dalekie kraje.

Partnerem wydarzenia jest Grupa ARCHE.

Do zobaczenia na Dolnym

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Wkrótce otwarcie

Pizza&Pasta Napoli Gdynia

Gdynia
10 Lutego 11

Pizzerie

Planowane otwarcie

sierpien 2020

Najświeższe oceny + dodaj ocenę

Napoli 6.0

Pizzerie
Miejsce, w którym każdy znajdzie coś prysznego dla siebie. Świetna pizza i miła obsługa, czekam z niecierpliwością na...

Santa Cafe 6.0

Kawiarnie i herbaciarnie
Bardzo miła kawiarnia z klimatem pyszna kawa i rewelacyjne ciasta :)

Neon 5.5

Restauracje
Miejsce polecili mi znajomi i nie zawiodłem się - wszystko się zgadzało z ich zapowiedziami. Karta dań wygląda ciekaw... więcej

Secretariat 6.0

Restauracje
Wielokrotnie korzystamy rodzinnie. Fajne miejsce zarówno na imprezę okolicznościową, rodzinny obiad czy obiad bizneso... więcej