stat

Dzień warzyw i owoców z VIENIEM

Rośliny są spoko i każdy o tym wie! Dlatego postanowiliśmy poświęcić im cały jeden dzień, a mianowicie piątek 15 października. Zaczniemy wyjątkowo od baru, bo właśnie tego dnia premierę będzie miało nasze nowe menu koktajli.

Relacja z imprezy

Nasz bar team zaskoczy Was tu owocową eksplozją smaków i pokaże totalnie najwyższy poziom sztuki barmańskiej. Spodziewajcie się zatem własnego wyrobu syropów, dodatków i infuzowanych alkoholi - top of the top. A skoro już premiera, to musi być też dobra promka. Zatem wszystkie koktajle z nowego menu macie w ofercie 2+1. Ok? 

A już o 18:30 w naszych skromnych progach gościć będziemy VIENIA, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych raperów i wokalistów na polskiej scenie muzycznej, a do tego jaroszem od trzynastu lat i promotorem zdrowej kuchni oraz ekologicznej etyki. Więc już wiecie dlaczego to właśnie z nim się spotkacie.

W The Kitchen zorganizuje dla Was roślinny live cooking, podczas którego wspólnie przygotujemy warzywne i owocowe dania. Wstęp free!
_________________
PIOTR VIENIO WIĘCŁAWSKI
Autor tekstów, producent muzyczny, reżyser, dziennikarz radiowy a także utalentowany kucharz i gastroinfluencer; finalista programu Top Chef.
Z poczuciem odpowiedzialności oraz misji promuje zdrową kuchnię oraz ekologiczną etykę.
Rozwija się na polu dziennikarskim, tworząc dla magazynu Aktivist cykl Szamowyzwalacz, czyli Vienia rozmowy przy stole. Współprowadzi program COOL turyści (emitowany przez Travel Chanel Poland) oraz, wraz z Adą Marczewską, autorski program kulinarny Ślinotok na kanale Kuchnia+. Na tym samym kanale prowadził również, wspólnie ze zwyciężczynią programu Hells kitchen, program Akcja improwizacja.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wkrótce otwarcie

Dzika Pszczoła

Gdańsk
Długie Ogrody 8

Kawiarnie i herbaciarnie

Planowane otwarcie

Wkrótce

Hokkaido

Gdańsk
Długa 47/49

Sushi

Planowane otwarcie

Luty 2022

Mielżyński

Gdańsk
Narzędziowców

Restauracje

Planowane otwarcie

marzec 2022

Najświeższe oceny + dodaj ocenę

Canis Restaurant Mapka 6.0

Restauracje
Świetny klimat, muzyka na żywo, pyszne jedzenie i najważniejsze, najlepsza obsługa. Wszyscy pozytywni, uśmiechnięci ... więcej

Casa Cubeddu Ristorante Mapka 5.3

Restauracje
wrócimy tam chętnie ze względu na pyszne jedzenie

Contrast Cafe Mapka 1.6

Obiekty koncertowe
słabo bez koncertów, szkoda ,że już nikt w niedzielę nie gra o 12.00 godzinie

Treinta y tres Mapka 2.8

Restauracje
Duże rozczarowanie. Dania poprawnie przygotowane ale przeciętne, bezpieczne, bez jakiegokolwiek zachwytu. Obsługa zde... więcej

Najczęściej czytane