• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

XII Weekend Kulinarny

 • piątek - niedziela, 25 - 27 września 2020, godz. 09:00
 • Lokalizacja
  Gdynia
 • Bilety
  10

W dniach 25-27 września odbędzie się XII Weekend Kulinarny w Gdyni, podczas którego w wybranych restauracjach Szlaku Kulinarnego Centrum Gdyni, będziemy mogli spróbować specjalnie przygotowanych dań w cenie 10 zł.

Weekend Kulinarny co roku cieszy się rosnącym zainteresowaniem miłośników dobrego jedzenia i pasjonatów turystyki kulinarnej. To kulinarne święto, w którym uczestniczą mieszkańcy Gdyni, Trójmiasta oraz turyści z wielu regionów. To okazja do poznania bogatej i różnorodnej propozycji gdyńskiej sceny kulinarnej.

Od piątku do niedzieli, w określonych godzinach odbędzie się - Happy Hours czyli Rajd po restauracjach. W kilkunastu restauracjach ze Szlaku Kulinarnego Centrum Gdyni przygotowane zostanie autorskie menu degustacyjne w formie mini dań w cenie 10 złotych. 

XI Weekend Kulinarny oprócz możliwości smakowania regionalnej kuchni, proponuje dodatkową zachętę w formie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami oraz pamiątek Szlaku Kulinarnego Centrum Gdyni za wzięcie udziału w Rajdzie po Restauracjach.

Weekend Kulinarny to doskonała okazja, aby zajrzeć do wnętrza Restauracji, poznać Szefa Kuchni oraz wybrać się w kulinarną wędrówkę po Gdyni.

Restauracje biorące udział w wydarzeniu:

POP IN DINER & BAR // Chwila Moment // PUNKT GDYNIA // Krew i Woda // Happywok // PYRA BAR GDYNIA // Bliżej // Kapitan Cook // TRAFIK Jedzenie & Przyjaciele // MORA BISTRO // Resturacja Mi Casa // KOFEINA Gdynia Coffee House // Kandelabry Multitap Pub // Jedz Pij Tańcz  // Tawerna Gdynia // Tokyo sushi // LUIS Mexicantina // Restauracja Pizzeria Familia
// Zielony Rower // Tom's Diner // Kulinarna Ukraina // Bollywood Lounge // Cozzi Ristorante // Taverna Zante

Konkurs "RAJD PO RESTAURACJACH W OBIEKTYWIE" podczas XII Weekendu Kulinarnego

Zasady konkursu "RAJD PO RESTAURACJACH W OBIEKTYWIE":
Aby wziąć udział w konkursie "RAJD PO RESTAURACJACH W OBIEKTYWIE" należy w dniach 25-27 września 2020 roku zakupić danie w ramach specjalnej oferty Happy Hours - Rajdu po restauracjach w jednej z restauracji biorących udział w Weekendzie Kulinarnym.

Następnie należy opublikować na prywatnym profilu Uczestnika w serwisie Instagram własnoręcznie zrobione zdjęcie w formie publikacji lub relacji, prezentujące kreatywną interpretację tegorocznego Rajdu Kulinarnego podczas XII Weekendu Kulinarnego.

Zdjęcie musi być opisane #kulinarnagdynia, #wgdyni oraz oznaczone @kulinarnagdynia, należy również oznaczyć restaurację, w której zdjęcie zostało zrobione. Do zdjęcia może być dołączony komentarz tekstowy.

Jeden uczestnik może zgłosić do udziału w konkursie maksymalnie 5 zdjęć, w tym maksymalnie 3 zrobione w jednej restauracji. W przypadku nadesłania więcej niż 5 zdjęć, udział w konkursie bierze wyłącznie pierwszych 5 nadesłanych zdjęć.

Organizator konkursu wybierze 10 najciekawszych zdjęć, które w formie albumu opublikuje na stronie fanów Szlaku Kulinarnego Centrum Gdyni w serwisie facebook.com oraz podda głosowaniu publiczności.
Trzy zdjęcia, które w głosowaniu publiczności zdobędą największą ilość "głosów" zdobędą nagrody. Głosowanie będzie trwało do 05.10.2020 do godziny 9.00.
Nagrodami w Konkursie są:

I Miejsce:
- Voucher o wartości 150 zł, do wykorzystania w restauracji Muszla Gdynia
- Torba damska z kosmetyczką o wartości 125 zł od Lilki Szpilki
- Voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie Zakwasownia
- Naturalny Peeling cukrowy ROZMARYN i KONOPIE od 4szpaki
- Naturalne Mydło Marchew od mdm
- Gra planszowa MONOPOLY GDYNIA

II Miejsce:
- Voucher o wartości 100 zł, do wykorzystania w Restauracji Muszla Gdynia
- Voucher o wartości 100 zł, do wykorzystania w sklepie Zakwasownia
- Naturalne Mydło Marchew od mdm
- Gra planszowa MONOPOLY GDYNIA

III Miejsce:
- Voucher o wartości 50 zł do wykorzystania w Restauracji Muszla Gdynia
- Naturalny Peeling cukrowy SŁONA LAWENDA od 4szpaki
- Gra planszowa MONOPOLY GDYNIA


Więcej informacji na stronie www.kulinarnagdynia.pl oraz na profilu FB/kulinarnagdynia.

Opinie

Katalog.trojmiasto.pl -Wkrótce otwarcie

Besova

Gdynia
Świętojańska 45/4

Kawiarnie i herbaciarnie

Planowane otwarcie

Wkrótce

Najświeższe oceny + dodaj ocenę

Pierogarnia Dziana Dana Mapka 6.0

Pierogarnie
Pierogi są przepyszne

Pierogi Lwowskie Mapka 6.0

Pierogarnie
Najliepsze pierogi w trojmiescie...️

Restauracja Zafishowani Mapka 2.6

Restauracje
bardzo fajny bar hotelowy rybny , ryby pyszne i zapach ich wszem obecny. Trochę nie miły kierownik sali do swoich pra... więcej

Al Bacio Mapka 6.0

Pizzerie
Top! Pizza i makarony na najwyższym poziomie. Czuć że korzystają z prawdziwych włoskich składników i w dodatku ich ni...

Najczęściej czytane